Šeimų ekskursija valstybės dienai

Ekskursija skirta smalsiems mažiesiems būsimiems Lietuvos valdovams ir jų tėveliams. Noriu Jus supažindinti su Lietuvos istorijos žymiausiais veikėjais. Karalium Mindaugu ir sužinoti ar jam nešlapia sėdėti savo soste.

Pamatyti vietą kur stovėjo Barboros Radvilaitės namai ir kur buvo pasirodžiusi jos dvasia nuliūdusiam Žygimantui Augustui. Sužinoti kiek rankų, kojų širdžių ir žmonių išgelbėjo šventasis karalaitis Kazimieras ir kurioje Vilniaus katedros sienoje buvo įmūrytas piktas velniukas norėjęs pražudyti vieną bajorą.

Taip pat sužinosime kaip kunigaikštis Gediminas nemokėdamas rašyti nusiuntė daugybę laiškų ir ką juose rašė.

Ekskursijos kaina 10 eurai šeimai (Du tėvai аr seneliai ir vaikai) Arba 5 eu vienas iš tėvų (senelių)

Susitinkam liepos 6 d. 13.30 val. prie Karaliaus Mindaugo paminklo.

Trukmė apie 1 val.

Registruotis ir paklausti 8685 21663 arba el. paštu jusugidas1@gmail.com

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Review

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti