Festivalio svečių pasirodymai

Pasirodymai Vinco Kudirkos aikštėje

>>>>>>>>><<<<<<<< Performances at Vincas Kudirka Squares

Liepos 5 d. 16 val. Vilniaus miestą tarsi griaustinio garsai sudrebins korėjiečių būgnai ar senoviški indų karo šokiai, į jausmingą ir grakštų šokį įtrauks ispanai, aistringumu nenusileis graikai, orumu – lenkai, subtiliais tonais jiems atlieps latviai ir estai bei ukrainiečiai.

Ieškokit festivalio „Baltica“ svečių Katedros bei Vinco Kudirkos aikštėse, prie prekybos centro „Gedimino 9“.

O 18 val. visi su draugais ir pažįstamais keliaukite į Vilniaus kongresų rūmus – festivalio pradžios koncertą. Pasirodymų tvarka: Vinco Kudirkos aikštė: Japonija – Tradicinių styginių instrumentų grupė MINENOKAI, Tradicinių šokių grupė CHIDORIKAI, Šakuhači fleitininkas Reirinas Nishimura Ispanija – Folkloro grupė ALTO ARAGÓN

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti