Susitikimas su G. Šepučiu ir vaizdo įrašų peržiūra

Gintaras Šeputis – vienas Lietuvos videomeno pradininkų, siejamų su XX a. IX deš. pabaigos – X deš. pradžios savita Šiaulių tarpdisciplininio meno scena. Kviečiame į susitikimą su šia asmenybe – padiskutuosime apie videomeną, drauge peržiūrėsime 50 minučių iki šiol viešai nedemonstruotų vaizdo įrašų.

G. Šeputis studijavo Vilniaus dailės akademijos tekstilės katedroje, tačiau jau pirmuose kursuose susidomėjo instaliacijomis ir videomenu. Vienas pagrindinių menininko kūrinių „veikėjų“ yra laikas: nagrinėjamas jo tėkmės ir belaikiškumo leitmotyvas, laikas vertinamas tiek kaip atminties, tiek kaip formali kino kategorija, atskleidžiamas per poetines asociatyvias vaizdo ir garso samplaikas.

Renginį ves Nacionalinės bibliotekos Muzikos ir vizualiųjų menų skyriaus kultūrinės veiklos vadybininkas, dailės kritikas dr. Kęstutis Šapoka.

Vieta: Kino salė, V a.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Review

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti