MOTERŲ BALSŲ CHORAS

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Pasaulyje yra daugybė aukšto lygio kūrinių, sukurtų išskirtinai moterų balsams. Visa jų puokštė išsiskleis vasaros įkarštyje, liepos 2 d., Vilniaus miesto širdyje – Šv. Kotrynos bažnyčioje.

TRIANGLE choras yra vieta, kur atsiskleidžia išskirtinai tik moterų balsai. Ryškiai ir visomis spalvomis. Visos choristės turi bendrą aistrą - dainuoti ir labiausiai tai patinka daryti drauge, kai atsiskleidžia visa jų balsų galia, vienybė ir jėga.

Choras atlieka kūrinius parašytus specialiai moterų balsams. Tai labai aukšto atlikimo lygio kolektyvas, kuris parodys, kokią galią turi moterų balsai muzikoje. Įdomiausia yra tai, kad TRIANGLE veikloje dalyvauja pačio įvairiausio amžiaus moterys, kurios vieninteliam koncertui Lietuvoje atvyksta iš JAV.

TRIANGLE repertuaras labai margas: nuo labai rimtų klasikinių kūrinių iki energingų jaunatviškesnių, kuriuos papildo ritmo kūrimas trypiant ir pan. Moterų chorui vadovauja Allan Friedman.

Kiti renginiai dabar

„BrainStorm“, šiandien siunčia prieššventinius linkėjimus ir skelbia apie savo koncertą.
20 spalio, 21:00
„KAUNAS JAZZ“ PROGRAMOS POKYČIAI: STANLEY CLARKE'O KONCERTAS NUKELIAMAS Į RUDENĮ, ATVYKSTA RAULIS MIDONAS
30 lapkričio, 19:00
Vienas garsas – tai dar ne muzika. Jo meistriškos kompozicijos ir improvizacijos kuria melodingą muziką, kuri tarsi skverbiasi į sielą.
2 gruodžio, 18:00
Vienas iš trijų geriausių tenorų pasaulyje Joseph Calleja gruodžio mėn. koncertuos Lietuvoje.
19 gruodžio, 19:00
Didysis Šventinis Maskvos Danilos Vienuolyno patriarchalinis vyrų choras vėl koncertuos Vilniuje!
Koncertinis turas
27 gruodžio, 20:00

Review

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti