MOTERŲ BALSŲ CHORAS

Pasaulyje yra daugybė aukšto lygio kūrinių, sukurtų išskirtinai moterų balsams. Visa jų puokštė išsiskleis vasaros įkarštyje, liepos 2 d., Vilniaus miesto širdyje – Šv. Kotrynos bažnyčioje.

TRIANGLE choras yra vieta, kur atsiskleidžia išskirtinai tik moterų balsai. Ryškiai ir visomis spalvomis. Visos choristės turi bendrą aistrą - dainuoti ir labiausiai tai patinka daryti drauge, kai atsiskleidžia visa jų balsų galia, vienybė ir jėga.

Choras atlieka kūrinius parašytus specialiai moterų balsams. Tai labai aukšto atlikimo lygio kolektyvas, kuris parodys, kokią galią turi moterų balsai muzikoje. Įdomiausia yra tai, kad TRIANGLE veikloje dalyvauja pačio įvairiausio amžiaus moterys, kurios vieninteliam koncertui Lietuvoje atvyksta iš JAV.

TRIANGLE repertuaras labai margas: nuo labai rimtų klasikinių kūrinių iki energingų jaunatviškesnių, kuriuos papildo ritmo kūrimas trypiant ir pan. Moterų chorui vadovauja Allan Friedman.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Dub, R&B, indie, elektronika, pop
26 spalio, 21:30
CONTENPORARY FOLK koncertas
31 spalio, 21:30
Garsus Ukrainos simfoninis orkestras
20 lapkričio, 19:00

Review

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Skelbimai
2018-10-17