Vytautas Straižys ir jo tarptautinis džiazo kvaretas. Tai vienas sėkmingiausių pianisto Vytauto Straižio tarptautinių džiazo projektų, prieš kelerius metus susilaukęs didelio klausytojų dėmesio Nyderlandų scenose. Pajėgos, suburtos dar studijų metais Nyderlandų karališkoje konservatorijoje, šįkart susivienys Vilniuje! Tarptautinis džiazo ketvertas atliks Vytauto Straižio originalias kompozicijas ir žinomus džiazo standartus.

Vytautas Straižys - klavišiniai (Lietuva). Retas, bet visada laukiamas svečias, Vytautas jau daugelį metų pasirodo Lietuvos džiazo scenose. Jo pianizmas pasižymi išskirtine garso kultūra, išugdyta dar M.K.Čiurlionio menų mokykloje, nepaprastai spalvinga fantazija ir galingu energijos užtaisu. Vytauto kompozicijos nustebins negirdėtu kinematišku skambesiu, klasikinės muzikos ir fusion jazz sintezemis, o karštai svinguojantys solo išjudins bet kurį klausytoją.

Marco Bernardi - alto saksofonas (Italija). Marco turi išskirtinį, užburiantį saksofono tembrą ir virtuozišką „dainuojančią“ artikuliaciją, daug kam primenanančią legendinį Cannonball Adderley.

David Barker - mušamieji (Nyderlandai). David yra vienas ryškiausių ir virtuoziškiausių dabarties būgnininkų. Charizmatiškasis David visuomet stulbina neprilygstama energija ir kūrybiškumu. Yussif Barakat - kontrabosas (Ekvadoras). Yussif yra nepaprastai jautrus ansamblio narys, magiškai jungiantis ir lipdantis galutinį ansamblio skambesį visa lemiančia ir svarbiausia boso nata. Yussif nustebins neįtikėtinai melodingais, ritmiškai turtingais ir ekspresyviais solo. Bilietus galima įsigyti www.bilietai.lt ir prieš koncertą. Bilieto kaina 10 Eur. Koncerto metu veiks restoranas "Dublis".