Vytautas Straižys ir jo tarptautinis džiazo kvartetas

Vytautas Straižys ir jo tarptautinis džiazo kvaretas. Tai vienas sėkmingiausių pianisto Vytauto Straižio tarptautinių džiazo projektų, prieš kelerius metus susilaukęs didelio klausytojų dėmesio Nyderlandų scenose. Pajėgos, suburtos dar studijų metais Nyderlandų karališkoje konservatorijoje, šįkart susivienys Vilniuje! Tarptautinis džiazo ketvertas atliks Vytauto Straižio originalias kompozicijas ir žinomus džiazo standartus.

Vytautas Straižys - klavišiniai (Lietuva). Retas, bet visada laukiamas svečias, Vytautas jau daugelį metų pasirodo Lietuvos džiazo scenose. Jo pianizmas pasižymi išskirtine garso kultūra, išugdyta dar M.K.Čiurlionio menų mokykloje, nepaprastai spalvinga fantazija ir galingu energijos užtaisu. Vytauto kompozicijos nustebins negirdėtu kinematišku skambesiu, klasikinės muzikos ir fusion jazz sintezemis, o karštai svinguojantys solo išjudins bet kurį klausytoją.

Marco Bernardi - alto saksofonas (Italija). Marco turi išskirtinį, užburiantį saksofono tembrą ir virtuozišką „dainuojančią“ artikuliaciją, daug kam primenanančią legendinį Cannonball Adderley.

David Barker - mušamieji (Nyderlandai). David yra vienas ryškiausių ir virtuoziškiausių dabarties būgnininkų. Charizmatiškasis David visuomet stulbina neprilygstama energija ir kūrybiškumu. Yussif Barakat - kontrabosas (Ekvadoras). Yussif yra nepaprastai jautrus ansamblio narys, magiškai jungiantis ir lipdantis galutinį ansamblio skambesį visa lemiančia ir svarbiausia boso nata. Yussif nustebins neįtikėtinai melodingais, ritmiškai turtingais ir ekspresyviais solo. Bilietus galima įsigyti www.bilietai.lt ir prieš koncertą. Bilieto kaina 10 Eur. Koncerto metu veiks restoranas "Dublis".

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Dub, R&B, indie, elektronika, pop
26 spalio, 21:30
CONTENPORARY FOLK koncertas
31 spalio, 21:30
Garsus Ukrainos simfoninis orkestras
20 lapkričio, 19:00

Review

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti