SENJORŲ SPORTO VASARA

Senjore, puiki galimybė: pasportuoti, pagerint sveikatą, praleisti turiningai laisvalaikį ir atrasti naujų bendraminčių!

Vilniaus visuomenės sveikatos biuro (toliau – VVSB) iniciatyva – senjorai nuo šiol visą vasarą galės dalyvauti nemokamose mankštose net keliose Vilniaus vietose!

NAUDA?

Tai puikus būdas pasirūpinti savo sveikata, išmokti pratimų, skirtų raumenų jėgos didinimui, lankstumo, ištvermės stiprinimui. Taip pat treniruočių metu bus lavinama pusiausvyra bei koordinacija, atliekami kvėpavimo, atsipalaidavimo pratimai.Pasitelkiant kineziterapiją – gydymą judesiu, gerinama ir išlaikoma kaulų ir raumenų, širdies kraujagyslių ir kitų sistemų funkcinė būklė bei gera savijauta.

KUR, KADA?

Užsiėmimų vietos ir laikai:
• Trečiadieniais, Sapiegų parke nuo 12.30 val. iki 13.30 val.. užsiėmimus veda VVSB kineziterapeutė Rasa Kločkova;
• Antradieniais ir ketvirtadieniais, Vingio parke nuo 9.30 val. iki 10.30 val. užsiėmimus veda VVSB kineziterapeutė Dovilė Šimonytė-Šturienė;
• Trečiadieniais Bernardinų sode nuo 9.00 val. iki 10.00 val. užsiėmimus veda VVSB kineziterapeutė Dovilė Šimonytė-Šturienė.

Dar daugiau atvirų užsiėmimų senjorams taip pat vyksta prie VRM rūmų (Žirmūnų g. 1E). Mankštas veda kineziterapeutė Rasa Kločkova:
Pirmadieniais ir trečiadieniais:
I grupė nuo 8.30 val. iki 9.20 val.;
II grupė nuo 9.40 val. iki 10.30 val.;
III grupė nuo 10.50 val. iki 11.40 val.

Antradieniais, ketvirtadieniais:
IV grupė nuo 8.30 val. iki 9.20 val.;
V grupė nuo 9.40 val. iki 10.30 val.;
VI grupė nuo 10.50 iki 11.40 val.

Į mankštas senjorai kviečiami registruotis iš anksto, spustelėjus šią nuorodą: http://www.vvsb.lt/

Atvykus į mankštą, su savimi reikėtų turėti kilimėlį ar pledą pratimams ant žemės atlikti, taip pat rekomenduojama pasiimti ir vandes buteliuką.

Užsiėmimai bus organizuojami visą vasarą. Esant prastoms oro sąlygoms, treniruotės nevyks.

Mankštas, konsuktacijas su kineziterapeutėmis organizuoja Vilniaus visuomenės sveikatos biuras ir VšĮ „Sveikas miestas“.

P.S. Perduokite šią žinią ir saviems pažįstamiems senjorams!:)

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

EUROCUP rungtynės
17 spalio, 19:00
LKL rungtynės
20 spalio, 17:00
Ryto krepšinio arena
EUROCUP rungtynės
24 spalio, 19:00
LKL rungtynės
24 lapkričio, 17:00
Ryto krepšinio arena

Review

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti