Senjore, puiki galimybė: pasportuoti, pagerint sveikatą, praleisti turiningai laisvalaikį ir atrasti naujų bendraminčių!

Vilniaus visuomenės sveikatos biuro (toliau – VVSB) iniciatyva – senjorai nuo šiol visą vasarą galės dalyvauti nemokamose mankštose net keliose Vilniaus vietose!

NAUDA?

Tai puikus būdas pasirūpinti savo sveikata, išmokti pratimų, skirtų raumenų jėgos didinimui, lankstumo, ištvermės stiprinimui. Taip pat treniruočių metu bus lavinama pusiausvyra bei koordinacija, atliekami kvėpavimo, atsipalaidavimo pratimai.Pasitelkiant kineziterapiją – gydymą judesiu, gerinama ir išlaikoma kaulų ir raumenų, širdies kraujagyslių ir kitų sistemų funkcinė būklė bei gera savijauta.

KUR, KADA?

Užsiėmimų vietos ir laikai:
• Trečiadieniais, Sapiegų parke nuo 12.30 val. iki 13.30 val.. užsiėmimus veda VVSB kineziterapeutė Rasa Kločkova;
• Antradieniais ir ketvirtadieniais, Vingio parke nuo 9.30 val. iki 10.30 val. užsiėmimus veda VVSB kineziterapeutė Dovilė Šimonytė-Šturienė;
• Trečiadieniais Bernardinų sode nuo 9.00 val. iki 10.00 val. užsiėmimus veda VVSB kineziterapeutė Dovilė Šimonytė-Šturienė.

Dar daugiau atvirų užsiėmimų senjorams taip pat vyksta prie VRM rūmų (Žirmūnų g. 1E). Mankštas veda kineziterapeutė Rasa Kločkova:
Pirmadieniais ir trečiadieniais:
I grupė nuo 8.30 val. iki 9.20 val.;
II grupė nuo 9.40 val. iki 10.30 val.;
III grupė nuo 10.50 val. iki 11.40 val.

Antradieniais, ketvirtadieniais:
IV grupė nuo 8.30 val. iki 9.20 val.;
V grupė nuo 9.40 val. iki 10.30 val.;
VI grupė nuo 10.50 iki 11.40 val.

Į mankštas senjorai kviečiami registruotis iš anksto, spustelėjus šią nuorodą: http://www.vvsb.lt/

Atvykus į mankštą, su savimi reikėtų turėti kilimėlį ar pledą pratimams ant žemės atlikti, taip pat rekomenduojama pasiimti ir vandes buteliuką.

Užsiėmimai bus organizuojami visą vasarą. Esant prastoms oro sąlygoms, treniruotės nevyks.

Mankštas, konsuktacijas su kineziterapeutėmis organizuoja Vilniaus visuomenės sveikatos biuras ir VšĮ „Sveikas miestas“.

P.S. Perduokite šią žinią ir saviems pažįstamiems senjorams!:)