Varom SUPint su kava

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

#varomsupint ryte Nerimi!

Pradėk dieną smagiu irklenčių turu Nerimi, besimėgaudamas skaniausia kava mieste, kurią pagamins "Taste Map "kavos meistrai.

Startuojame 6.30 , pradedame nuo instrukcijos po kurios šokam ant irklenčių ir leidžiamės žemyn upe, pasimėgauti bundančio miesto vaizdais ir kava!

"Taste Map" paruoš kavą iš specialiai turo dalyviams parinktų, braziliškų pupelių. Jos intensyvios, tirštos, šokoladinės - puikiai tinkančios atgauti jėgas po fizinio krūvio ir pasiruošti dienos darbams.

Kavos turo kaina 15 Eur, būtina iššankstinė rezervacija telefonu (8-677) 65752 arba el. paštu info@gosup.lt

Kiti renginiai dabar

Lietuvos futbolo A lygos pirmenybės
22 rugsėjo, 13:00
Visos dienos sporto ir azarto iššūkis

Review

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Skelbimai
2018-07-25