Akmenų Balansavimo Dirbtuvės

Malonus būdas atsipalaiduoti ir rasti naują mėgstamą hobį!

Antropologas, mokslų daktaras, Vilniaus miesto gidas – Arvydas Grišinas akmenis laisvalaikiu balansuoja daugiau nei 4 metus ir tuo užkrečia visus prisijungiančius.

Kviečiame užsikrėsti ir jus!

KADA? Liepos 9 d. 14:00 val

KUR? Downtown Forest Hostel & Camping, Paupio g. 31A Vilnius

KIEK? 15 €, registracija patvirtinama po apmokėjimo. KAM? Tinka visoms amžiaus grupėms. Nereikia jokio išankstinio pasiruošimo.

VAIKAI? TAIP! Jiems labai patinka. Vaikai iki 7 metų dalyvauja nemokamai

VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS! turite klausimų? rašykit: alina@traveladdicts.lt

NORITE ŽINOTI DAUGIAU? Akmenų balansavimas yra nuo aštuntojo dešimtmečio egzistuojanti žemės meno forma, tačiau neapdirbto akmens statinių aptinkama visuose pasaulio kraštuose – nuo Šiaurės Kanados, kurioje akmenų skulptūros vaizdavo stovintį žmogų ir žymėjo paslėptų maisto atsargų vietą, iki Tolimųjų Rytų religinių apeigų.

Šio užsiėmimo metu paprasti akmenys kruopščiai statomi vienas ant kito taip, kad iš jų susidarytų įvairios lygsvarą laikančios figūros. Procesas reikalauja kantrybės ir susikaupimo, yra meditatyvus, bet kartu keliantis nuostabą ir pasitenkinimą, nes tinkamai subalansuoti akmenys sukuria siurrealaus kybojimo ore įspūdį.

Užsiėmimo metu sužinosite, kaip pasitelkdami elementarią fiziką ir savo pačių jutimus galite sukurti nuostabias ir iš pažiūros neįmanomas akmenų skulptūras, atsipalaiduosite ir valandėlei atsitrauksite nuo kasdienių minčių ir savaitės darbų.

Balansavimo metu ne tik sužinosite apie šią žemės meno formą, jo ištakas ir išraiškas, bet ir įgysite teorinių bei praktinių įgūdžių, kuriuos galėsite tobulinti ir savarankiškai.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Review

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti