Malonus būdas atsipalaiduoti ir rasti naują mėgstamą hobį!

Antropologas, mokslų daktaras, Vilniaus miesto gidas – Arvydas Grišinas akmenis laisvalaikiu balansuoja daugiau nei 4 metus ir tuo užkrečia visus prisijungiančius.

Kviečiame užsikrėsti ir jus!

KADA? Liepos 9 d. 14:00 val

KUR? Downtown Forest Hostel & Camping, Paupio g. 31A Vilnius

KIEK? 15 €, registracija patvirtinama po apmokėjimo. KAM? Tinka visoms amžiaus grupėms. Nereikia jokio išankstinio pasiruošimo.

VAIKAI? TAIP! Jiems labai patinka. Vaikai iki 7 metų dalyvauja nemokamai

VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS! turite klausimų? rašykit: [email protected]

NORITE ŽINOTI DAUGIAU? Akmenų balansavimas yra nuo aštuntojo dešimtmečio egzistuojanti žemės meno forma, tačiau neapdirbto akmens statinių aptinkama visuose pasaulio kraštuose – nuo Šiaurės Kanados, kurioje akmenų skulptūros vaizdavo stovintį žmogų ir žymėjo paslėptų maisto atsargų vietą, iki Tolimųjų Rytų religinių apeigų.

Šio užsiėmimo metu paprasti akmenys kruopščiai statomi vienas ant kito taip, kad iš jų susidarytų įvairios lygsvarą laikančios figūros. Procesas reikalauja kantrybės ir susikaupimo, yra meditatyvus, bet kartu keliantis nuostabą ir pasitenkinimą, nes tinkamai subalansuoti akmenys sukuria siurrealaus kybojimo ore įspūdį.

Užsiėmimo metu sužinosite, kaip pasitelkdami elementarią fiziką ir savo pačių jutimus galite sukurti nuostabias ir iš pažiūros neįmanomas akmenų skulptūras, atsipalaiduosite ir valandėlei atsitrauksite nuo kasdienių minčių ir savaitės darbų.

Balansavimo metu ne tik sužinosite apie šią žemės meno formą, jo ištakas ir išraiškas, bet ir įgysite teorinių bei praktinių įgūdžių, kuriuos galėsite tobulinti ir savarankiškai.