Liepos 6-ąją, Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną, švęskime drauge! Dalintis džiaugsmu ir šventine nuotaika bei minėti Valstybės dieną šiemet ypatingai kviečiame šeimas. Su tėvais, seneliais, sesėmis ir broliais ar ilgą laiką nematytomis giminėmis pasinerkite į interaktyvų ir kūrybišką valstybės pažinimą.

11.00 Animacinio filmo kūrimo dirbtuvėlės // Kartu su animatore, dailininke Rasa Jonikaite mažuosius lankytojus kviesime pasinerti į animacinio filmo kūrimą. Nuo pirmųjų detalių spalvinimo iki filmuko peržiūros – mažieji išvys visas kūrybos subtilybes, gamindami nuotaikingą animacinį filmą apie Lietuvos karalių Mindaugą. Dirbtuvės skirtos 6-12 metų vaikams. Norint dalyvauti, reikalinga išankstinė registracija: https://goo.gl/forms/jwIwwPNk7nz71ycB3

13.00 Muzikinis projektas su Remigijumi Rančiu ir Egle Sirvydyte // Koncerto metu klausytojai ne tik mėgausis atliekamais kūriniais, tačiau ir susipažins su įprastai nepastebima puse – muzikos kūrimo procesu. Projekto dalyviai: Remigijus Rančys (saksofonai, melodionas, altinė fleita), Eglė Sirvydytė (balsas), Richardas Banys (klavišiniai), Gediminas Augustaitis (mušamieji), Paulius Adomėnas (bosinė gitara). Koncerto organizatoriai - Anykščių menų inkubatorius - menų studija Valstybės dieną lankytojų lauksime nuo 10 val. 30 min.!

Išankstinė registracija norint apsilankyti Valstybės pažinimo centre – nereikalinga, visi renginiai – nemokami.