„Tuščių narvų“ savanorių mokymai / Vilnius

***Registracijos forma: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScLELAOJKvFeYMTYTpc90xXyWjguWBWSWEb3Et-htV8pqTEug/viewform
Atkreipkite dėmesį, kad mokymai vyks Malūnų g.5 (nesupainiokite su kitais VDA rūmais), 314 kab. Jei nerasite, skambinkite +37062370089***

Norinčius imtis veiksmų gyvūnų labui kviečiame prisijungti prie gyvūnų teisių organizacijos „Tušti narvai“!

Pristatysime „Tuščių narvų“ veiklą naujiems savanoriams; papasakosime apie efektyvų aktyvizmą; susipažinsime tarpusavyje ir paskatinsime norinčius prisidėti svariau.

Mokymų eiga:

1) TN veikla ir efektyvus aktyvizmas. Kaip reikšmingiausiai padėti gyvūnams per trumpiausią laiką.
2) auGalybė. Apie kampaniją norintiems prisidėti prie to, kad restoranuose ir kavinėse augtų augalinio maisto pasirinkimas.
3) Prekyba be kailio. Apie kampaniją, kuria skatiname įmones kurti etišką madą be kailio.
4) Kiaušinių kaina. Apie kampaniją, kurios tikslas - užbaigti vištų dedeklių laikymą narvuose.
5) Infostaliukai. Norintiems efektyviai skleisti Tuščių narvų idėjas bendraujant su žmonėmis infostaliukuose.

Kviečiame visus susidomėjusius – veiklos yra nuo pačių paprasčiausių darbų iki nemažai pasiruošimo reikalaujančių iššūkių!

Mokymai truks apie 2 val. Po mokymų kviečiame norinčius pasilikti neformaliam pabendravimui su Tuščių narvų aktyvistais.

Norintys dalyvauti turi užpildyti registracijos formą: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScLELAOJKvFeYMTYTpc90xXyWjguWBWSWEb3Et-htV8pqTEug/viewform

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Review

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti