VIRGILIJAUS JANKAUSKO FOTOGRAFIJOS PARODA

STAČIOS AKYS MEDINIŲ DIEVUKŲ ( S. Geda)

Tai fotografinis pasakojimas apie dižiąsias baltų šventes Lietuvoje: Kupolę, Rudens Lygę, Ilges, Mildos dieną, Gabijos šventę, Jorę, Vardynas, Tuoktuves. Galima teigti, kad mus užaugino senoji baltų mitologija. Tik per mitologiją mes galime sugrįžti prie savo protėvių senųjų tradicijų.

Pagrindinė parodos STAČIOS AKYS MEDINIŲ DIEVUKŲ mintis – dabartis neatsiejama nuo praeities, protėviai yra labai arti mūsų. Ir visa tai, ką šiandien mes turime, yra protėvių palikimas. Žvelgimas į dangų simbolizuoja mūsų bei medinių dievukų pakeltas akis į ten esančius protėvius bei pagoniškuosius dievus. Stačios akys į dangų – tai savotiška padėka protėviams, ženklas, kad jų nepamirštame.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Review

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Skelbimai
2018-10-09