Šeštadieninė mokyklėlė „Vasaros virtuvėlė“

Kviečiame vaikučius nuo 4 iki 7 metų į Šeštadieninę mokyklėlę VASAROS VIRTUVĖLĘ, kurių metu Vilkas ir Katė keliaus aplink pasaulį (pagal knygą „Vilkas keliauja aplink pasaulį“ O. Lallemand, E. Thuillier). Vaikai išvys teatralizuotą pasakos-kelionės vaidinimą su aktyviu įsitraukimu į pasakos sekimą, pasisveikinimą tos šalies kalba, tyrinėjimą ir svarbių klausimų atsakymą apie tai, kodėl pasakoje įvykiai pakrypsta viena ar kita linkme, kodėl kitoje šalyje yra kitaip ir kas kitaip. Po pasakos vaikai kurs kelionių patiekalą ir juo smaguriaus. Kaip įprastai toliau kūrybiškai pažvelgsime ir kartu sukursime pasakos-kelionės kūrybinį darbelį, o galiausiai atversime atradimų skrynią... Susitikimą baigsime refleksija su arbatėle. Mūsų žaidybiniams vaidinimams lėles kuria ir siuva tautodailininkė Ramunė Martinėniėnė.

Tikslas: praplėsti vaiko kūrybiškumo, suvokimo, kompetencijų gebėjimų ir socialinių emocinių įgūdžių ugdymą, vasaros saugumo įgūdžių lavinimas.

Trukmė: 1,5 val. Vaikų skaičius: iki 15 Vieta: Vytauto g. 25-1, Vilnius

Registracija: info@prasmingavaikyste.lt (vaiko vardas, pavardė, amžius)

Lauksime atvykstant nuo 10.15 val. iki 10.30 val. Pradžia: 10.30 val., atsisveikiname 12.00 val. ir palinkime gražaus įkvepiančio šeštadienio!

4 šeštadienis 2017.07.08 Žaidybinis pasakos sekimas Vilko ir Katės kelionė į Afriką (Afrikietiški blyneliai)

5 šeštadienis 2017.07.15 Žaidybinis pasakos sekimas Vilko ir Katės kelionė į Prancūziją (Uogų Fondiu)

6 šeštadienis 2017.07.22 Žaidybinis pasakos sekimas Vilko ir Katės kelionė į Indiją (Jogurto ir vaisių gėrimas „Lassi“)

Šeštadienio veiklos struktūra:

1. Teatralizuotas žaidybinis pasakos sekimas apie šalį ir susipažinimas su šalies kultūra, maistu (ugdomos kompetencijos: sakytinė kalba, smalsumas, santykiai su suaugusiais, socialinė – emocinė kompetencija). Trukmė: 20 min.

2. Virtuvėlės paslaptys t.y. maisto gaminimas (ugdomos kompetencijos: kūrybiškumas, mokymasis veikti drauge, santykiai su bendraamžiais, smulkioji motorika, kasdieniai gyvenimo įgūdžiai) Trukmė: 25 min

3. Kūrybinė laboratorija t.y. kūrybinė veikla, kuri praplečia suvokimą apie tam tikrą šalį. (ugdomos kompetencijos: tyrinėjimas, iniciatyvumas ir atkaklumas, logika, kūrybiškumas, meniniai gebėjimai) Trukmė: 15 min.

4. Atradimų skrynia t.y. Ar žinote, kad...(ugdomos kompetencijos: mokėjimas mokytis, santykiai su suaugusiais, smalsumas) Trukmė: 15 min.

5. Refleksija su arbatėle (ugdomos kompetencijos: kasdieniai gyvenimo įgūdžiai, emocijų suvokimas ir raiška) Trukmė: 15 min. Prie arbatėlės vaikučiai gali atsinešti savo sumuštinukų ar sausučių.

Kaina: vieno užsiėmimo 7 eur.

Kviečiame registruotis el. paštu: info@prasmingavaikyste.lt (parašykite vaikučio vardą, pavardę ir amžių)

PASAKŲ ŠEŠTADIENIUS veda kvalifikuotos pedagogės Jurga Riaubytė ir Ramutė Mikšėnaitė -Umbrasienė. Kviečiame prisijungti!

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Review

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti