MONIKA LINKYTĖ: LEISK MAN PASIKLYST

Monika Linkytė savo gerbėjams dovanoja ypatingą koncertą: liepos 11 dieną atlikėja su grupe pirmą kartą pasirodys Vilniaus universiteto botanikos sode.

„Gyvendama viename didžiausių pasaulio miestų, kur nuolatinis veiksmas, judėjimas ir skubėjimas, dažnai pasiilgstu to galėjimo vos per pusvalandį iš miesto patekti į mišką ar prie ežero, kas įprasta gyvenant Lietuvoje. Keliolika minučių nuo Vilniaus centro – ir tu jau Kairėnų botanikos sode, tai viena gražiausių Vilniaus paslapčių“, – apie koncertui pasirinktą vietą pasakoja Monika.

„Džiaugiuosi galėdama savo muziką atlikti su profesionalais, kurie per šį laiką jau spėjo tapti ir gerais draugais“ - atvirauja Monika.

1992 m. gimusią, iš Gargždų kilusią atlikėją nuo pat gimimo lydėjo muzika – būdama maža ji svajojo šokti, tad nesulaukus ketverių mama mergaitę nuvedė i šokių studiją. Vis dėlto vos pradėjusi skambinti fortepijonu, Monika suprato, kad muzika jai yra svarbiau už viską. Galiausiai Monika pradėjo mokytis vokalo paslapčių – tuomet ir suprato, jog nori sieti savo gyvenimą su dainavimu.

„Esu įsitikinusi, kad didžiausias žmogaus laimėjimas yra savęs atradimas. Tą sakau iš savo patirties“, – tvirtina Monika.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=LVDEEtcNjXE

Bilietų kaina: 18-26 Eur. Vaikai iki 7 m., neužimantys atskiros sėdimos vietos, įleidžiami nemokamai.