Liepos 10-ąją LRT OPUS terasa – muzikantas, dainų ir tekstų kūrėjas Kazimieras Likša su grupe! Laikas ir vieta nesikeičia – kaip visada – pirmadienį nuo 19 val. „LRT Opus terasoje“, menų fabriko LOFTAS kieme.

Po grupės „Karma“ išsiskyrimo 2015 metų pradžioje praėjus jau daugiau nei dviem metams, idėjinis kolektyvo lyderis ir solistas Kazimieras Likša laiko ilsėtis neturėjo. Per šį laiką buvusios grupės lyderis K. Likša įrašė ir visoje Lietuvoje pristatė debiutinį solinį albumą „Per pusę“.

Į koncertą „LRT Opus terasoje“ kviečiami visi, kurie nori susipažinti su naujuoju Kazimiero keliu ir prisiminti tai, kas jau buvo pamilta grupės „Karma“ laikais. Tie, kurie yra buvę nors viename Kazimiero koncerte, puikiai žino, jog nuoširdumas ir energija – pagrindiniai elementai. „Lauksiu visų. Be žmonių, kurie klauso muzikos – nieko nebūtų. Tik jie ir sukuria muzikanto vertę. Jums atiduosiu visą save. Iki pasimatymo koncerte“, – klausytojų laukia Kazimieras Likša.

KAINA: 1 euras su „Facebook“ R.S.V.P. (iki liepos 10 d. 12 val. pažymėtu GOING); 3 eurai - be registracijos. Bilietus galima įsigyti prie durų.

APIE LRT OPUS TERASĄ: Visą vasarą iki pat rugpjūčio pabaigos erdvioje „Lofto“ lauko terasoje vyksta įdomiausių lietuviškų grupių koncertai, vakarėliai iki ryto, grilyje čirška gardūs patiekalai ir liejasi muzika.

Terasa veikia nuo pirmadienio iki ketvirtadienio. PIRMADIENIAIS – vyksta gyvo garso koncertai, KETVIRTADIENIAIS – elektroninės muzikos vakarėliai iki paryčių, o kitomis dienomis terasoje lankytojų laukia laisvalaikio pramogos visai šeimai – nuo vietoje gaminamo maisto, baro ir jaukios aplinkos iki atnaujintos vaikų žaidimų aikštelės.

Terasa draugiška visiems: ir geros muzikos gerbėjams ir šeimos, ir vaikams, ir gyvūnams!

„LRT Opus terasa“ yra vienintelė vasaros terasa vilniečius ir miesto svečius kviečianti į unikalią industrinę aplinką – urbanistinį Naujamiesčio rajoną. Vos vieno kilometro atstumu iki Senamiesčio ir Vilniaus traukinių bei autobusų stoties įsikūrusi terasa vasaros metu metu atgyja ir sužaliuoja. Jau ne pirmus metus „Lofto“ šeimininkai, vadovaudamiesi Vakarų šalyse klestinčia „urban farming“ – sodininkystės mieste, idėja, buvusiai fabrikų teritorijai suteikia naujų, vasariškai gaivių ir žaismingų spalvų.