Eikim prie reikalo su Andriumi Tapinu

Lietuvos liberalus jaunimas tęsia diskusijas Eikim prie reikalo! Liepos 12-ąją, Piano Man Outside (Vilniaus g. 41) kalbėsimės kartu su žurnalistu, Laisvės TV įkūrėju Andriumi Tapinu. Renginys bus transliuojamas ir internetu. Diskusijos tema: Žurnalistika ir politika. Idėjos, istorijos, iššūkiai.

Vieta: Piano Man Outside, Vilniaus g. 41, Vilnius.

Data: 2017-07-12, 18:30

RENGINYS NEMOKAMAS.

Daugiau apie renginį: Kovo mėnesį nepartinė ir nepriklausoma jaunimo nevyriausybinė organizacija Lietuvos​ liberalus jaunimas (LLJ), vienijanti liberaliai mąstančius jaunus žmones visoje Lietuvoje bei puoselėjanti laisvės ir teisingumo idėjas pradeda įsimintiną renginių ciklą, taikliu pavadinimu - ​„Eikim prie reikalo!“ Tai diskusijos skirtos tiems, kurie nori praplėsti savo pažinimo ribas ir siekia apie visuomenei bei individui svarbius klausimus pamąstyti plačiau ir paprasčiau.

„Jau keli metai iš eilės dirbame su jaunais žmonėmis regionuose ir susidūrėme su nepamatuojamu noru kiekvieną dieną įgyti kuo daugiau žinių bei mokytis iš savo srities profesionalų. Pernai organizavome LLJ​ Viešųjų paskaitų ciklą,​ kurio metu kvietėme savo srities ekspertus vesti paskaitas politinės filosofijos ir tarptautinių santykių temomis. Šiemet nusprendėme keisti paskaitų formatą ir akademines temas siekiame pateikti paprastesne diskusijos, transliuojamos internetu, forma, kad pilietiškumo, laisvės idėjos, mintys apie mūsų valstybę ir jos valdymą pasiektų kuo daugiau jaunų žmonių“ - teigia LLJ Pirmininkas Mantvydas Šemeta.

Kiti renginiai dabar

Smilkalų gamyba
29 gegužės, 19:00
Jubiliejinis, 10-asis, fejerverkų festivalis VILNIAUS FEJERIJA jau sveikinasi!
22 rugsėjo, 19:30
Užklasinė veiklą anglų kalba ikimokyklinio amžiaus (3-7 metų) ir pradinių klasių (1-5 klasės) vaikams.
25 gegužės, 16:00

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Atsakingas už skyrių
Artūras
Vilniaus miesto renginių gidas
Renginių gide pateikiama informacija apie populiariausis renginius, kurie vyksta ar vyks Vilniaus mieste.
Neeikvokite savo laiko veltui! Sekite Vilniaus miesto renginių gidą ir aplankykite Jus dominantį koncertą, filmą, spektaklį, parodą, sporto varžybas ar kitą renginį.

Elektroninis paštas: vilnius@miestosvetaine.lt