Eikim prie reikalo su Andriumi Tapinu

Lietuvos liberalus jaunimas tęsia diskusijas Eikim prie reikalo! Liepos 12-ąją, Piano Man Outside (Vilniaus g. 41) kalbėsimės kartu su žurnalistu, Laisvės TV įkūrėju Andriumi Tapinu. Renginys bus transliuojamas ir internetu. Diskusijos tema: Žurnalistika ir politika. Idėjos, istorijos, iššūkiai.

Vieta: Piano Man Outside, Vilniaus g. 41, Vilnius.

Data: 2017-07-12, 18:30

RENGINYS NEMOKAMAS.

Daugiau apie renginį: Kovo mėnesį nepartinė ir nepriklausoma jaunimo nevyriausybinė organizacija Lietuvos​ liberalus jaunimas (LLJ), vienijanti liberaliai mąstančius jaunus žmones visoje Lietuvoje bei puoselėjanti laisvės ir teisingumo idėjas pradeda įsimintiną renginių ciklą, taikliu pavadinimu - ​„Eikim prie reikalo!“ Tai diskusijos skirtos tiems, kurie nori praplėsti savo pažinimo ribas ir siekia apie visuomenei bei individui svarbius klausimus pamąstyti plačiau ir paprasčiau.

„Jau keli metai iš eilės dirbame su jaunais žmonėmis regionuose ir susidūrėme su nepamatuojamu noru kiekvieną dieną įgyti kuo daugiau žinių bei mokytis iš savo srities profesionalų. Pernai organizavome LLJ​ Viešųjų paskaitų ciklą,​ kurio metu kvietėme savo srities ekspertus vesti paskaitas politinės filosofijos ir tarptautinių santykių temomis. Šiemet nusprendėme keisti paskaitų formatą ir akademines temas siekiame pateikti paprastesne diskusijos, transliuojamos internetu, forma, kad pilietiškumo, laisvės idėjos, mintys apie mūsų valstybę ir jos valdymą pasiektų kuo daugiau jaunų žmonių“ - teigia LLJ Pirmininkas Mantvydas Šemeta.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Review

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti