Kviečiame registruotis į kūrybines dirbtuves ir mokytis groti gitara

Įpusėjus vasarai, ne visi ganomės laukuose ar pajūryje. Kai kurie liekame ištikimi miesto gatvėms ir įvairiai protui bei rankoms neleidžiančiai apsnūsti veiklai – juk įtemptu darbymečiu tam nuolat trūksta laiko. Aktyviems Nacionalinės bibliotekos bičiuliams siūlome registruotis į liepos mėnesį organizuojamas veiklas.

Išmok groti gitara

Šiandien gitara – vienas populiariausių instrumentų pasaulyje. Ar žinojote, kad ja groti gali kiekvienas? Pakaks išmokti vos kelis akordus ir galėsite muzikuoti sau ar savo draugams, artimiesiems, prie laužo ar vakarėlyje. Gitarą galima išgirsti pačių įvairiausių stilių muzikoje – šis instrumentas skamba ir gatvėse, ir koncertų salėse.

Įdomu, kad tai – ne tik vienas populiariausių, bet ir vienas seniausių styginių instrumentų, gyvuojantis jau daugiau nei 700 metų. Gitaros muzika suklestėjo XIV a. Ispanijoje: to meto kilmingo ispano tiesiog neįmanoma įsivaizduoti be gitaros ir špagos. Kodėl? Ogi serenadą po mylimosios langais užtraukusiam gerbėjui neretai tekdavo iš karto susikauti su varžovu ar įniršusiu gražuolės sutuoktiniu. Vėliau iš Ispanijos gitara paplito po visą Europą. Garsusis Niccolò Paganini, puikus gitaros virtuozas, parašęs šiam instrumentui nemaža kūrinių, sakė: „Aš esu smuiko karalius, bet mano karalienė – gitara.“

N. Paganini ar ilgametės svajonės, o gal akimirkos įkvėpimo pagauti, išmokite groti gitara ir jūs. Rezervuokitės repeticijoms pritaikytą Muzikavimo erdvę, kurioje liepos mėnesį jūsų lauks gitaros pradžiamoksliai. Nedrąsu vienam? Atsiveskite draugų ir muzikuokite kartu. Kūrybinės dirbtuvės „Vasaros vainikas“

 

Data: iki liepos 31 d.

Laikas: sutartinis

Vieta: gitaros pradžiamokslis – Muzikavimo erdvėje; 

Įėjimas: kviečiame registruotis el. paštu menai@lnb.lt arba tel. ar tel.: 8 5 239 8677 (gitara) ir 8 5 239 8695 („Vasaros vainikas“)

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Review

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti