Grill party su Kamado BONO

Grill fiesta Vilniaus centre? - tikrai taip. Jau trečia ir tuo ypatinga. O ant griliaus šia proga nuguls ne kas kitas, kaip AUSTRĖS. Todėl žymėk raudonai šį ketvirtadienį ir skaityk, kaip viskas bus: GRILL - svarbiausia renginio dalis!

Studio 9 virtuvės autoritetai suvienys jėgas su kiečiausiais Kamado BONO grilintojais ir gražiausiam terasos kampe kūrens kvapnų dūmelį. Tokios sudėties grill komanda keps čia - namų virtuvėje paruoštas austres, o priėjusiems pasikalbėti, atvirai išpasakos viską apie Kamado BONO grillius, jų galimybes bei grilinimo subtilybes!

Toliau:

DANCE - be muzikos juk niekaip! Ant visuomet paruoštos Studio 9 terasos pakylos muzika pasidalinti lketvirtadienį išstos du mėgstamiausi: namų gyventojas DJ MeCool ir geras bičiulis DJ ALKO.

VAKARO GĖRIMAS: Raudonų Plytų alus Kaip visada bus visko - būk ir Tu! Išankstinė staliukų rezervacija telefonu: (8-698) 52999 Įėjimas nemokamas

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Review

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti