Grill party su Kamado BONO

Grill fiesta Vilniaus centre? - tikrai taip. Jau trečia ir tuo ypatinga. O ant griliaus šia proga nuguls ne kas kitas, kaip AUSTRĖS. Todėl žymėk raudonai šį ketvirtadienį ir skaityk, kaip viskas bus: GRILL - svarbiausia renginio dalis!

Studio 9 virtuvės autoritetai suvienys jėgas su kiečiausiais Kamado BONO grilintojais ir gražiausiam terasos kampe kūrens kvapnų dūmelį. Tokios sudėties grill komanda keps čia - namų virtuvėje paruoštas austres, o priėjusiems pasikalbėti, atvirai išpasakos viską apie Kamado BONO grillius, jų galimybes bei grilinimo subtilybes!

Toliau:

DANCE - be muzikos juk niekaip! Ant visuomet paruoštos Studio 9 terasos pakylos muzika pasidalinti lketvirtadienį išstos du mėgstamiausi: namų gyventojas DJ MeCool ir geras bičiulis DJ ALKO.

VAKARO GĖRIMAS: Raudonų Plytų alus Kaip visada bus visko - būk ir Tu! Išankstinė staliukų rezervacija telefonu: (8-698) 52999 Įėjimas nemokamas

Kiti renginiai dabar

Jubiliejinis, 10-asis, fejerverkų festivalis VILNIAUS FEJERIJA jau sveikinasi!
22 rugsėjo, 19:30
Gatvės teatro festivalis SPOT'18
12 - 13 liepos, 18:00
Gatvės teatro festivalis SPOT'18
14 liepos, 11:00, 16:00, 19:00
Gatvės teatro festivalis SPOT'18
14 liepos, 12:00, 21:00
LR Prezidentūros vidinis kiemas
Gatvės teatro festivalis SPOT'18
14 liepos, 18:00
Markučių parko tvenkinys

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Atsakingas už skyrių
Artūras
Vilniaus miesto renginių gidas
Renginių gide pateikiama informacija apie populiariausis renginius, kurie vyksta ar vyks Vilniaus mieste.
Neeikvokite savo laiko veltui! Sekite Vilniaus miesto renginių gidą ir aplankykite Jus dominantį koncertą, filmą, spektaklį, parodą, sporto varžybas ar kitą renginį.

Elektroninis paštas: vilnius@miestosvetaine.lt