Arčiau Pabėgėlių

Kviečiame prisijungti į neeilinį vakarą, kurio metu atsidursime labai arti tų, kurie neteko namų ir buvo priversti palikti savo šalį.

Šiuo metu Didžioji dalis Europos šalių yra abejingai nusiteikusios prieš pabėgėlius. Lietuva, deja, yra viena jų. Norime pakviesti jaunimą, kuris gali sumažinti tiek dabar tiek ateityje kylančias problemas dėl pabėgėlių integracijos Lietuvoje. Tuo pačiu skatinsime atsikratyti ksenofobiškų, rasistiškų stereotipų ir suvokti ką prieglobsčio prašantys žmones patiria prieš atsiduriant mūsų šalyje.

Vakaro metu bus galima išgirsti istorijas iš pirmų lūpų, kurios atvers skaudžią realybę ir problemas, su kuriomis susiduria pabėgėliai. Taip pat 3D virtualios realybės pagalba nukelsim visus į Zaatari pabėgėlių stovyklą, kurioje bus galima pasivaikščioti, pamatyti bei patirti tai, ką išgyvena milijonai žmonių, netekę savo namų.

Vakaro svečiai ir pranešėjai:

Justina Kraučelytė - Vilniaus arkivyskupijos „Carito“ Bendruomeninio integracijos centro vadovė, kuri dalinsis savo asmenine patirtimi pabėgėlių atžvilgiu;

Yevgenii Titov - Žurnalistas iš Rusijos, kuris dėl savo gyvybei gresiančio pavojaus, turėjo išvažiuoti iš Rusijos ir šiuo metu gyvena Vilniuje;

Basir Usofi Chaghcharani - buvęs Lietuvos kariuomenės Afganistane vertėjas, kuriam teko bėgti iš savo šalies dėl gyvybei gresiančio pavojaus;

Jungtinių Tautų Pabėgėlių Biuras (UNHCR) pristatyt 3D virtualią realybę, kuri visus norinčius nukels į kelionę po Zaatari stovyklą.

Grupė Strings Of Earth - kuris rūpinsis jaukia atmosfera ir gyva akustine muzika.

Registracija: http://bit.ly/2tL7GwF *Visi pranešėjai kalbės lietuvių kalba.

Organizatoriai: Asociacija „Aktyvus Jaunimas“

Kiti renginiai dabar

Smilkalų gamyba
29 gegužės, 19:00
Jubiliejinis, 10-asis, fejerverkų festivalis VILNIAUS FEJERIJA jau sveikinasi!
22 rugsėjo, 19:30
Užklasinė veiklą anglų kalba ikimokyklinio amžiaus (3-7 metų) ir pradinių klasių (1-5 klasės) vaikams.
28 gegužės, 16:00
Lėlių gamybos kursai
30 gegužės, 18:00
Gatvės šokių pamokos
29 gegužės, 17:00
Tapybos ant šilko pamokos
29 gegužės, 19:00

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Skelbimai
2018-05-07
2018-05-21
Atsakingas už skyrių
Artūras
Vilniaus miesto renginių gidas
Renginių gide pateikiama informacija apie populiariausis renginius, kurie vyksta ar vyks Vilniaus mieste.
Neeikvokite savo laiko veltui! Sekite Vilniaus miesto renginių gidą ir aplankykite Jus dominantį koncertą, filmą, spektaklį, parodą, sporto varžybas ar kitą renginį.

Elektroninis paštas: vilnius@miestosvetaine.lt