Kvėpavimas – tarsi upė, tekanti mumyse stipria gyvybės srove, plaunanti, gaivinanti, leidžianti pajusti tėkmę, leidžianti atgimti. Tai įrankis, padedantis geriau pajausti save, grįžti į savo centrą, išjudinti ir paleisti tai, kas mumyse užsisenėję ir esti kaip sunkumas ar nešulys, užsistovėjusi energija. Išlaisvinus kvėpavimą, išlaisvėja pats žmogus.

Kviečiame į vasarišką sąmoningo kvėpavimo užsiėmimą su gyvai atliekama mantrų muzika.

Su meile

Ligita ir Vytautė

*****************************************************

Sąmoningo kvėpavimo metu, išlaisvinus įtampas, atsipalaiduoja kūnas, atsiveria kitokia būsena, intuicija ir suvokimai. Žmonės, kurie turi sąmoningo kvėpavimo patirties teigia, kad tai labai stipri ir gili praktika, kuri padeda pažinti save ir išsilaisvinti nuo įtampų, ribojančių įsitikinimų. Sąmoningu kvėpavimu užsiimant reguliariai, vyksta nuoseklesni pokyčiai. Tačiau ir viena kvėpavimo sesija gali būti atpalaiduojanti, transformuojanti ar keičianti gyvenimą. Kiekvienas tai patiria individualiai ir jam geriausiu ir tinkamiausiu būdu. Kviečiu paleisti įtampas, baimes, pyktį ir skausmą, neišreikštus jausmus.

Kvėpavimo sesijų metu paprastai skamba muzika, ji veikia mus, veikia pasąmonę, veikia emocijas, padeda praeiti kvėpavimo sesijoje kylančius procesus ir harmonizuoja. Šį kartą kviečiame į kvėpavimo sesiją, kurioje skambės gyva mantrų muzika, kurią atliks Vytautė Pupšytė.

Daugelis tradicijų turi savo metodus ir tradicijas kaip suvaldyti protą, kaip atverti širdį. Vedinė tradiciją šį dalyką tiesiogiai sieja su garsu ir su konkrečiais garsų junginiais, žodžiais, skiemeniu ar skiemenimis, kuriuos vadina mantromis. Mantra sanskrito kalba reiškia proto, minčių suvaldymas, išlaisvinimas. Pačios mantros kilmė – sakrali ir labai tyra. Skirtinga mantra skirtingai veikia žmogaus protą, kūną ir sąmonę.

Apie vedėjas:

Esu Ligita, ir jau keleri metai turiu nuostabų užsiėmimą – lydėti žmones kelionėje į save, lydėti ir vesti juos sąmoningo kvėpavimo sesijose į savo vidų. O tiems, kam poezija ne tokia artima, esu sąmoningo kvėpavimo sertifikuota praktikė. Kvėpavimo mokiausi ir mokausi iš Dalios-Beatos Kasmauskaitės ir Dan Brule.

Mano pomėgis visada buvo žmonės, jų stebėjimas, tyrinėjimas, pažinimas. Pasaulis kiekvieno žmogaus akimis – vis kitoks. Tai nuostabu. Taip bestebėdama žmogų įstojau į medicinos studijas, kur gavau psichologijos, psichoanalizės žinių. Dabar mano aistra yra sąmoningas kvėpavimas, taip pat paraleliai domiuosi įvairiomis psichoterapijos rūšimis, meditacijomis. Nuo pat mažens vertinu kokybišką bendravimą, mėgstu jausti kitą, būti su kitu, kurti čia ir dabar, kurti per santykį, per ryšį, per vaizduotę. Taip ir užsiėmimuose stengiuosi kūrybiškai dalintis patirtimi, įžvalgomis bei kvėpavimo mokymuose įgytomis žiniomis.

„Taip, kaip oras ir kvėpavimas neatsiejamas nuo žmogaus, taip jis neatsiejamas ir nuo dainavimo,“ – sako Vytautė. Aš esu Vytautė Pupšytė, dainininkė, dainų kūrėja, mokytoja. Nuo pat gimimo augau muzikantų terpėje, kurioje praktiškai, visapusiškai ir išsamiai galėjau pažinti muziką, prisiliesti prie daugelio muzikinių žanrų ir jų specifikos, tačiau prisilietusi prie mantrų suvokiau nieko nežinanti apie garsą ir jo kilmę, po kelionę mūsų kūnais ir sąmone. Keliauti į save per muziką, garsą, vibracijas – įmanoma ir aš esu gyvas to pavyzdys. Dar besimokydama akademijoje džiazinio vokalo draugų kvietimu pradėjau dainuoti mantras ir badžanus (indiškas giesmes), kurios man nieko nereikšdamos pradėjo valyti širdį, protą ir jausmus, ir tiesiog per garsą, kuris mums toks natūralus ir kartu labai paslaptingas, suvokiau esant aukštesnę meilę, tikėjimą ir džiaugsmą.

KAINA: atėjus po vieną – 15 €, atėjus dviese – 25 €

REGISTRACIJA: http://bit.ly/2sBhcDm