Liepų žydėjimo dainos ir sutartinės

Jau kvepia liepos, jaučiat? O kiek gražumo dainose apie liepos medį. Ji lyg žydinti mergina ar motina, šakas lyg dukras auginanti. Paukščius globojanti, nuo lietaus apkabinanti. Kiek simbolikos dainose apie liepas, jau greit susitikę apkalbėsim. Sako, kai dainuoja moterys, žemė sustoja ir klausosi. Jei nori dainuoti ir dūšia veržiasi lauk, jei nedrąsu, jei neturi su kuo, o taip dūzgia širdis skambėjimo laisvės. Norisi bendrumo ir dainos kartu, moteriško rato ir pilnatvės. Kviečiu į moterišką dainų sutartinių vakarą, kuriame pagrindinį vaidmenį atliksite Jūs pačios, lengvai išmokstamos sutartinės leis nevaržomai panert į autentišką dermę. Žiedais pasidabino Lietuva ir mes, moterys, lyg svyruojančios liepos, viena kitą šakom prilaikydamos pasitiksim šį etapą dainuodamos archajiškas sutartines. Mūsų dainos lyg tyras vanduo mūsų šaknims. Laurita Peleniūtė - vokalas, būgnas, shruty box Jūs - sutartinės

Registracija el. paštu: laurita.peleniute@gmail.com arba telefonu +370 680 73439 Renginys skirtas ne tik moterims! :)

Daugiau info apie projektą ir Lauritą: www.promociugiesmes.lt Kaina 10 eu

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Review

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti