Kaip įsiminti skaičius?

Liepos 13 d. startuos kursai „Kaip įsiminti skaičius?“. Kursų metu pasidalinsime technikomis ir metodais, kurių pagalba Atminties akademijos lektorius Henrikas Šalūga sumušė Lietuvos π rekordą ir iš atminties be klaidų parašė 5001 π konstantos skaitmenį po kalbelio. Kursų metu sieksime vieno tikslo – išmokti įsiminti 100 skaitmenų seką per 5 minutes. Taigi, po kursų JUMS NEBEKILS PROBLEMŲ BANDANT ĮSIMINTI PIN KODUS, TELEFONO NUMERIUS, GIMTADIENIUS ir kitą panašaus pobūdžio informaciją.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<DĖMESIO>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Tai pirmi-bandomieji tokio pobūdžio kursai, todėl kviečiame tik tuos, kurie yra pasiruošę pasinerti su mumis į MOKYMOSI NUOTYKĮ, kuriame bus pakilimų ir nuopuolių ir Jums ir mums, nes šia metodika dalinsimės pirmą kartą ir mokymo programą testuosime kartu su Jumis.

Kursų kaina: TIK 50 EUR;

Vietų skaičius: 15 žmonių;

Kursų trukmė: 10 užsiėmimų po 2 val.*

Kursai vyks: Antradieniais ir ketvirtadieniais

*Organizatoriai pasilieka teisę pratęsti kursus iš anksto susiderinus tolimesnę eigą su mokymų grupe.

Būtina išansktinė registracija, kurios forma pateikta čia:

https://goo.gl/forms/ng0KGeuS3cv3b5Dv1

Kursai bus filmuojami, todėl praleidus užsiėmimą visada bus galimybė išklausyti medžiagą ir atlikti pratimus namuose.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Review

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti