Boksas: Virgilijus Stapulionis vs Pavelas Mamontovas

Vilniaus menų fabrike „Loftas“ rugpjūčio 26 dieną vyks nestandartinis renginys. Dėl tarptautinės bokso federacijos (IBF) čempiono diržo susikaus 31 metų amžiaus pasvalietis Virgilijus Stapulionis ir 34-erių rusas Pavelas Mamontovas.

„Terminatoriaus“ pravardę turintis lietuvis su rusu iki 10 raundų kausis antro pusvidutinio svorio kategorijoje. Pasvalietis per savo profesionalaus boksininko karjerą yra laimėjęs 28 kovas, patyręs penkis pralaimėjimus bei vienas lygiąsias.

Dėl IBF čempiono diržo V.Stapulionis jau kovėsi 2014 metais. Tuomet Šiaurės Airijoje vykusioje dvikovoje su Eamonn O'Kane buvo užfiksuotos lygiosios. 2012-aisiais „Terminatorius“ turėjo pripažinti juodkalniečio Predrago Radoševičiaus pranašumą. Pernai vykusioje kovoje dėl Pasaulio bokso organizacijos (WBO), lietuvis pralaimėjo rusui Magomedui Kurbanovui.

Būsimasis lietuvio varžovas P.Mamontovas per savo karjerą yra iškovojęs 11 pergalių, patyręs dvi lygiąsias ir keturis prlaimėjimus. Rusas dar nebuvo patyrės nokauto.

Bilietai ir daugiau informacijos - netrukus.

Kiti renginiai dabar

Lietuvos futbolo A lygos pirmenybės
16 birželio, 13:00
Lietuvos futbolo A lygos pirmenybės
20 birželio, 18:00
Lietuvos futbolo A lygos pirmenybės
4 rugpjūčio, 18:00
Lietuvos futbolo A lygos pirmenybės
11 rugpjūčio, 19:00
Lietuvos futbolo A lygos pirmenybės
18 rugpjūčio, 13:00
Lietuvos futbolo A lygos pirmenybės
22 rugsėjo, 13:00

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Skelbimai
2018-05-07
Atsakingas už skyrių
Artūras
Vilniaus miesto renginių gidas
Renginių gide pateikiama informacija apie populiariausis renginius, kurie vyksta ar vyks Vilniaus mieste.
Neeikvokite savo laiko veltui! Sekite Vilniaus miesto renginių gidą ir aplankykite Jus dominantį koncertą, filmą, spektaklį, parodą, sporto varžybas ar kitą renginį.

Elektroninis paštas: vilnius@miestosvetaine.lt