Boksas: Virgilijus Stapulionis vs Pavelas Mamontovas

Vilniaus menų fabrike „Loftas“ rugpjūčio 26 dieną vyks nestandartinis renginys. Dėl tarptautinės bokso federacijos (IBF) čempiono diržo susikaus 31 metų amžiaus pasvalietis Virgilijus Stapulionis ir 34-erių rusas Pavelas Mamontovas.

„Terminatoriaus“ pravardę turintis lietuvis su rusu iki 10 raundų kausis antro pusvidutinio svorio kategorijoje. Pasvalietis per savo profesionalaus boksininko karjerą yra laimėjęs 28 kovas, patyręs penkis pralaimėjimus bei vienas lygiąsias.

Dėl IBF čempiono diržo V.Stapulionis jau kovėsi 2014 metais. Tuomet Šiaurės Airijoje vykusioje dvikovoje su Eamonn O'Kane buvo užfiksuotos lygiosios. 2012-aisiais „Terminatorius“ turėjo pripažinti juodkalniečio Predrago Radoševičiaus pranašumą. Pernai vykusioje kovoje dėl Pasaulio bokso organizacijos (WBO), lietuvis pralaimėjo rusui Magomedui Kurbanovui.

Būsimasis lietuvio varžovas P.Mamontovas per savo karjerą yra iškovojęs 11 pergalių, patyręs dvi lygiąsias ir keturis prlaimėjimus. Rusas dar nebuvo patyrės nokauto.

Bilietai ir daugiau informacijos - netrukus.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

LKL rungtynės
20 spalio, 17:00
Ryto krepšinio arena
EUROCUP rungtynės
24 spalio, 19:00
LKL rungtynės
24 lapkričio, 17:00
Ryto krepšinio arena

Review

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti