Ndioba (Senegalas, Mozambikas, Suomija)

Ndioba [Senegalas] - bosinė gitara + vokalas
Chico Matada [Mozambikas] - būgnai
Valtteri Bruun [Suomija] - gitara + pritariantis vokalas

Multiinstrumentalistas Ndioba Gueye gimė ir užaugo Senegale, Afrikoje, kur nuo mažumės jį supo muzikinė aplinka. Vaikystėje jis domėjosi labai įvairia muzika – nuo tradicinio Senegalo šokių žanro mbalax iki hip-hopo ir lotynų muzikos. Devintojo dešimtmečio pradžioje studijuodamas Paryžiuje jis pamilo prancūzų afro muzika - ji padarė labai didelę įtaką tolesnei jo kūrybai.

1992 metais suomių muzikantas Hasse Walli pakvietė Ndioba prisijungti prie jo grupės Hasse Walli and Asamaan. Jų dainos iš albumo “Teranga”, kurių kelias parašė ir Ndioba, plačiai nuskambėjo visoje Europoje. Po tokios sėkmės jis nusprendė likti gyventi ir kurti Suomijoje. 

Šiuo metu atlikėjas įrašinėja naują albumą, kuriame pats atsiskleidžia ir kaip kompozitorius. Didžioji dalis tekstų parašyti jo gimtąja kalba ir daugumoje jų yra kalbama apie pozityvų požiūrį į gyvenimą. Ne pirmą kartą Lietuvoje viešintis Ndioba šį kartą atvyksta kartu su būgnininku Chico Matada iš Mozambiko ir suomiu Valtteri Bruun (gitara ir pritariantis vokalas).

Nemokamas koncertas vyks lauko terasoje, staliukus galite rezervuotis telefonu 852620875, arba rašydami mums asmeninę žinutę.


https://www.youtube.com/watch?v=EQfwdBRiwfY

https://www.youtube.com/watch?v=gpu2QWtl-5E

https://www.youtube.com/watch?v=sOCU5_3D_Nk

https://ndiobaproduction.bandcamp.com/

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Dub, R&B, indie, elektronika, pop
26 spalio, 21:30
CONTENPORARY FOLK koncertas
31 spalio, 21:30
Garsus Ukrainos simfoninis orkestras
20 lapkričio, 19:00

Review

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti