Kaip pas krikščionis, taip ir pas žydus

<...> Kalbant apie vietinius žydus, paprastai turimi omeny aškenaziai. Jie yra kilę iš vokiškai kalbančių Vakarų ir Centrinės Europos regionų. Mažai kam žinoma, kad žydai Rytų Europoje gyveno dar iki aškenazių atsikėlimo, tačiau detalios informacijos apie juos ir ypač apie jų kultūrinę bei intelektualinę veiklą išliko labai mažai. Deja, neišliko nė vieno rašytinio dokumento, kuris būtų sukurtas Rytų Europos žydų autoriaus iki XV a. pabaigos... O vėliau atvyko didesnės erudicijos aškenaziai ir išstūmė iki jų egzistavusią vietinę žydų tradiciją. Ką gi mes tada vadiname tos tradicijos „kultūros palikimu“? <...> – profesoriaus M. Taube paskaitos fragmentas.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Review

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti