Himalayan run

Žmonės yra nuostabūs! Protu nesuvokiama, bet pasaulyje egzistuoja aukščiausio pasaulyje kalnyno - Himalajų maratonas. Šį trečiadienį pas CAPITAL RUNNERS lankysis pirmasis lietuvis, kada nors įveikęs šį maratoną. Tadas Jeršovas pasidalins įspūdžiais, nuotraukomis ir filmukais iš šio tikrąja ta žodžio prasme gniaužiančio kvapą bėgimo. Bet prieš tai mes įveiksime apie 6 km bėgimo trasą pradėdami nuo Vilniaus Everesto - Tauro kalno. Renignys nemokamas ir atviras visiems, tad prisijunk prie CAPITAL RUNNERS. 

KAS: Himalayan run
KUR: Tauro kalnas (Pamėnkalnio g. 19)
KADA: liepos 26 (trečiadienį), 18.30 val.

----
People are awesome! It's hard to comprehend, but there is a Himalayan marathon. This Wednesday CAPITAL RUNNERS will have a guest - Tadas Jeršovas, who is the first lithuanian ever to participate and finish this marathon. As memories are fresh, he will be showing few pictures and videos from this event and share his experience with us. So let's gather and run together ~6 km route starting from the Everest of Vilnius - Tauras Hill. Event is open for everyone and free of charge, so join us!

WHAT: Himalayan Run
WHERE: Pamėnkalnis str. 19, (Tauras Hill)
WHEN: July 26 (Wednesday), 6.30 val.

See you!

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

EUROCUP rungtynės
17 spalio, 19:00
LKL rungtynės
20 spalio, 17:00
Ryto krepšinio arena
EUROCUP rungtynės
24 spalio, 19:00
LKL rungtynės
24 lapkričio, 17:00
Ryto krepšinio arena

Review

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti