Gabrielius Vagelis, Lukas Gedvilas ir fortepijonas. Šis trio rugpjūčio 1 d. vakarą „Vasaros terasoje“ padarys magišką ir nepakartojamą.

Dainų autorius ir atlikėjas Gabrielius Vagelis šiemet sužibėjo nacionalinės „Eurovizijos“ atrankoje, kur pateko į finalą, o po didžiosios „Eurovizijos“ pasigirdo nemažai nuomonių, kad būtent Gabrielius šiemet turėjo atstovauti Lietuvai Kijeve. Tačiau romantiškasis atlikėjas atgal nebesižvalgo ir „Vasaros terasoje“ susirinkusiems klausytojams žada atiduoti visą savo širdį.

Išskirtinio balso savininkui scenoje talkins perspektyvus pianistas Lukas Gedvilas, tarptautinių konkursų Italijoje, Ispanijoje, Vokietijoje, Lenkijoje ir Lietuvoje laureatas. Lukas jau du kartus yra pelnęs Lietuvos Respublikos prezidentės Dalios Grybauskaitės apdovanojimus už Lietuvos vardo garsinimą.

Romantiškoje akustinėje programoje girdėsite tiek autorinius Gabrieliaus Vagelio kūrinius, tiek ir pasaulinius hitus. Be to, scenoje išvysite net keletą kviestinių svečių, o vakarą vainikuos naujos Gabrieliaus dainos, kurią jis įrašė kartu su viena populiariausių Lietuvos dainininkių, premjera.

Kas ji tokia, kol kas lieka staigmena – ateikite ir išgirskite pirmieji! 19:00

Atveriame duris 20:00 Gabrielius Vagelis akustiškai Staliukus galite užsirezervuoti darbo dienomis (nuo 16:00 iki 24:00 val.)

paskambinę numeriu +37064102018. Rezervacijos kaina žmogui – 3 Eur.