// FINALINĖ CDIY RANKED SESIJA + Kita forma KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS \\

Kiekvieną liepos ketvirtadienį Commune DIY, Lietuvos riedlenčių federacija ir Monster Energy kvietė į CDIY Ranked sesijas Vingio parke, kur riedlentininkai demonstravo geriausius savo skate skills’us. 

RUGPJŪČIO 3D., ketvirtadienį visus dalyvius, draugus, šeimos narius ir visus neabejingus ekstremaliam sportui kviečiame į finalinę sesiją, kur paaiškės trys geriausi visų CDIY Ranked sesijų skate’riai, o žiūrovai bus pakviesti dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse!

VIETA: Vingio parkas 
LAIKAS: 18:00-22.00; Dalyvių registracija vietoje 18:00-19:00 val. 

PROGRAMA

RIEDLENČIŲ VARŽYBOS vyksta pagal LTRF nustatytas TAISYKLES:
• Kiekvieną sesiją figūros sustatomos skirtingu setup’u.
• Kiekvienas dalyvis turi penkis vertinamus bandymus savo geriausiam line’ui vienos sesijos metu. Pagerink savo rezultatą dalyvaudamas keliose sesijose. 
• Kiekviena figūra verta 1-3 taškų (triuko sudėtingumas, stilius, line’o tęstinumas) + 1 taškas už flat trick’ą per vieną line’ą.
• Geriausi kiekvieno dalyvio du line’ai sumuojasi. 
• Darant line’ą svarbu padaryti po triuką ant kiekvienos figūros ir nesustoti; nuo to priklauso galutinė taškų suma.

SKATE FIXING DIRBTUVĖLĖS. Atsinešk palūžusį skate'ą, turėsim tools'ų ir dėvėtų bet dar naudoti tinkamų dalių ir lentų. 

Renginio metu Kita forma kviečia Į KŪRYBINES DIRBTUVES gryname ore, kuriose iš antrinių medžiagų gaminsime naudingus ir linksmus dalykus, praversiančius vasaros atostogų metu:
• Prisėdukai - nebereikalingus audinius panaudosime pasidaryti kilimėliui - pagalvėlei. Juos galėsite pasidėti ir prisėsti ant žolės pačilinti, stebėti savo draugų skeiterių pasirodymus ir nesutepti savo stilingų džinsų
• Aitvarai - vienkartinį prekybos centro maišelį bei dar keletą namuose besimėtančių smulkmenų dirbtuvėse paversime dangumi sklendžiančiu aitvaru! Parodysime kaip jį iškelti ir surengsime tikras aitvarų bei vėjo lenktynes
• Suktukai - čia pravers kartono ir tvirtų siūlų likučiai. Smagiai suksime pačių pasigamintus spalvingus suktukus ir stebėsime kas išsuks ilgiau! Tiks ir patiks tiek mažam, tiek dideliam!

ATEIK GERAI PRALEISTI LAIKĄ IR PARODYTI SAVO BEST LINE'O!

#CDIY #LTRF #MonsterEnergy #Whatafork #KitaForma #NuttyNuff#DodoPizza #TripShop

****
Kiekvienas dalyvaujantis renginyje sutinka laikytis organizatorių taisyklių, atsako už save ir savo saugumą, bei laikosi kelių eismo taisyklių viso renginio metu.