Fortepijono rečitalis „Galingi vasaros akordai“

ROBERTAS LOZINSKIS (fortepijonas, Didžioji Britanija/Lietuva)

Jau prieš keliolika metų buvo aišku, kad šis vaikas taps vienu geriausiu Lietuvoje. Dabar Robertui Lozinskiui 26-eri ir jis - vienas geriausių pasaulyje. Pianisto glėbyje ne tik dešimtimis skaičiuojami garbingi apdovanojimai, šimtai surengtų koncertų, M. Rostropovičiaus ir Roderick F. Tuck fondų stipendijos, LR Prezidentės, Ministro pirmininko bei Seimo pirmininko padėkos, bet ir didžiulė meilė bei pasišventimas muzikai, kurie tolyn, į neregėtus tolius, veda ne tik atlikėją, o ir klausytoją.

Patirti tai, kas nepatiriama, apčiuopti tai, kas neapčiuopiama - Robertas Lozinskis šį vakarą juodai baltais klavišais nuties kelią į muziką ir meilę.

Programoje L. van Beethoven, S. Rachmaninov, S. Prokofjev

KUR: Vytauto Kasiulo dailės muziejus, A. Goštauto g. 1

KADA: rugpjūčio 5 d. 18:30 val.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Dub, R&B, indie, elektronika, pop
26 spalio, 21:30
CONTENPORARY FOLK koncertas
31 spalio, 21:30
Garsus Ukrainos simfoninis orkestras
20 lapkričio, 19:00

Review

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti