„Terminatorius 1 ir 2“ maratonas

Žanras
Veiksmo, filmų maratonas
Šalis
JAV
Metai
2017
Vaidina
Arnold Schwarzenegger, Linda Hamilton, Robert Patrick
Režisierius
James Cameron
Laikas
6 val
Amžiaus apribojimai
N13

Legendinis Arnoldas Schwarzeneggeris ir jo kultinis terminatorius (angl. „the Terminator“) sugrįžta į kino ekranus!!! Tik rugpjūčio 26-27 dienomis ir tik „Forum Cinemas“ kino teatruose visoje Lietuvoje Jums bus suteikta išskirtinė galimybė pirmą kartą didžiuosiuose kino ekranuose pamatyti du pirmus ir pačius geriausius Jameso Camerono režisuotus „Terminatoriaus“ franšizės filmus. „Terminatoriaus“ mini-maratono metu žiūrovų lauks ne vien 1984 metais gimęs režisieriaus Jameso Camerono fantazijos vaisius, kuriame pirmąkart Arnoldas Schwarzeneggeris įkūnijo kiborgą T-800, bet taip pat visiškai unikaliai 3D formate atgimęs 1991 metų filmas „Terminatorius 2: Paskutinio teismo diena“ (angl. „Terminator 2: Judgment Day“). Be to, Vilniuje ir Kaune vyks išskirtinis abiejų filmų pristatymas kino salėje, puikioje atmosferoje bendraminčių būryje, teminiai konkursai ir, žinoma, bus dalinami smagūs, su filmu susiję prizai. Kviečiame nepraleisti vienintelės galimybės kino ekrane vienu metu pamatyti abu šiuos mokslinės fantastikos šedevrus.

Dėmesio: „Terminatorius“ (1984) bus rodomas 2D formatu su lietuviškais subtitrais, o „Terminatorius 2“ (1991) bus rodomas 3D formatu su lietuviškais subtitrais.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti filmai dabar

Animacinis,veiksmo, nuotykių, fantastinis, šeimos, JAV, 2018
Komedija, Veiksmo, Nuotykių, Šeimos
Drama, Trileris
Veiksmo, trileris, kriminalinis, JAV, 2019
Komedija, Nuotykių, Šeimos

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Filtrai