Tebūnie pilka. Šiek tiek spalvų... Tebūnie nesumeluota ir dėl to gražu.

Tai, kas tikra bei žavu, kasdieniška, rodos, matyta akims, bet nauja širdžiai. Justas Žekonis nuolat yra analoginės fotografijos lauke, o šia paroda jaunasis menininkas atskleidžia savo pastarųjų metų ieškojimus, sugrįžta prie neplanuoto ir nerežisuoto fotografavimo malonumo, leisdamas sąmonės srautui nešti ignoruojant visus "jau matyta/daryta/girdėta" ir tiesiog mėgaudamasis tuo, ką užfiksuoja juosta ir mato siela.

„Tai pilkų ir spalvotų atvaizdų rinkinys iš kasdienybės užrašų. Nesumeluotų ir nerežisuotų momentų kolekcija, stebint laiko tėkmę. Vidinio pasitenkinimo išraiška šviesos pavidalu.„Švarraštis”- tai foto juostos trukmės kolekcija surinkta iš užrašų ir pastebėjimų apie gamtą. Tai tarsi 37 puslapių knygutė, kurioje kiekvienas yra dvi akys. Pora. Stebint tai, kas yra neginčijama - gamta" - sako J. Žekonis.

Tai jau ne pirmoji didelė Justo Žekonio paroda. Prieš tai jaunojo menininko ekspozicijomis žavėjosi ne tik Lietuvos, bet ir užsienio publika. Vilniaus dailės akademijos Fotografijos ir medijos meno absolventas jau yra surengęs parodas galerijoje„Vartai”, Nidos meno kolonijoje ir Ispanijoje, Zaragoza mieste,„Entalto”ekspozicijų erdvėje.

Parodą remia Lietuvos kultūros taryba.

KUR: Namų galerija „Trivium”, Vilkpėdės g. 7-105 (apsilankyti galima iš anksto susitarus telefonu +370 693 58318 )

KADA: Rugpjūčio 10 d. - rugsėjo 5 d., trečiadieniais - sekmadieniais 15:00-20:00.