Daktaras Džekilas ir ponas Haidas

Žanras
Siaubo filmas
Šalis
JAV
Vaidina
John Barrymore, Martha Mansfield, Brandon Hurst
Metai
1920
Režisierius
John S. Robertson
Laikas
1 val 19 min

Daktaras Henris Džekilas – inteligentiškas filantropas mokslininkas, gerbiamas už aistrą atradimams. Kai bičiulis nusiveda Henrį į gražuolės šokėjos Džinos pasirodymą, susijaudinęs daktaras suvokia egzistuojant dvi skirtingas žmogaus prigimtis – padoriąją ir ydingąją – ir nusprendžia pamėginti jas atskirti.

Johno S. Robertsono „Daktaras Džekilas ir ponas Haidas“ – tai pirmoji pilnametražė žymios R. L. Stevenseno novelės ekranizacija, pavertusi J. Barrymore’ą vienu žymiausių 3 dešimtmečio aktorių. (N-13)

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti filmai dabar

Dokumentika, Lietuva, Italija, Belgija, Šveicarija, Airija, Šiaurės Airija, Latvija, Ispanija, 2017
Drama, Lietuva, 2018
Dokumentika, Lietuva, 2018
Komedija, istorinis, Prancūzija, Belgija, 2018
Drama, Lietuva, 2018
Drama. Lenkija 2017 m

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką: