Sarajevo sielvarto dainos

Žanras
Drama
Šalis
Bosnija ir Hercegovina, Vokietija
Metai
2017
Vaidina
Edin Avdagic Koja, Balázs Bodolai, Iskra Jirsak |
Režisierius
Fred Kelemen
Scenarijaus autorius
Fred Kelemen
Laikas
2h 20min
Režisierius Fredas Kelemenas, gerai žinomas kaip Bélos Tarro operatorius, pristato filmą-triptiką. Jį sudaro du pasakojimai: „Liūdna baladė mylimiesiems“ ir „Liūdnas rondo išgyvenusiems“, kuriuos sieja vidurinioji dalis „Liūdna psalmė vilkams“. Visos dalys įsilieja viena į kitą ir sukuria gyvenimo Sarajeve mozaiką. Ilgi, nepertraukiami Kelemeno kadrai seka skirtingus veikėjus atskleisdami vilties ir nusivylimo, meilės ir mirties sąsajas. (N-13)
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti filmai dabar

Drama. Vokietija, Austrija 2018 m
Dokumentika. Latvija, Lietuva, Estija
Drama. Lenkija, Jungtinė Karalystė, Prancūzija 2018 m
Muzikinė siaubo drama
Metų atradimai

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Filtrai