Naujieji metai - laikas, kuomet norisi ovacijomis palydėti praėjusias 365-ias dienas ir su plačiomis šypsenomis pasitikti laukiančius naujus džiaugsmus, netikėtumus bei iššūkius.
Kas gali būti smagiau, nei tai padaryti skambant puikiai muzikai ir vienas kitą keičiant įsmintiniausiems teatralų pasirodymams?
Kaip ir kasmet Keistuoliai kviečia paskutinį 2018-ųjų vakarą praleisti drauge šventiniame koncerte "Laimingų Keistų!". Čia nebus apsieita be pačių svarbiausių Naujųjų metų atributų: pasiilgtų dainų, netikėtų pasirodymų, juoko ir burbuliukų. Apžvelgti prabėgusius metus ir suskaičiuoti nuraškytus kūrybos vaisius į sceną lips teatro senbuviai bei naujokai, o žiūrovams pasitaikys ne viena proga neišvengiamai dainas užtraukti kartu su jais. Belieka įsikibti į parankę pačiam šauniausiam ir keistuoliškiausiam kompanionui(-ei) ir pasiruošti į dar vienus metus įžengti lydimiems tik pačių geriausių emocijų!

Jeigu esate tokie Keisti, kad dar nežinote su kuo, kur ir kaip praleisite šventinį Naujametinį vakarą, kviečiame naujus sutikti kartu su KEISTUOLIAIS "Keistuolių teatre" šventiniame koncerte "Laimingų keistų". Šampanu pasirūpinsime MES!

P.S. Jeigu pažįstate tokių pat Keistų kaip ir Jūs, pasikvieskite juos kartu!