Atvirų durų diena Tautmilės prieglaudoje!

Mūsų prieglaudos šeimyna labai laukia visų savo tikrųjų Kalėdų senelių svečiuose Tautmilės prieglaudėlėje Rasų g.39. Norime Jums akis į akį pasakyti AČIŪ už paramą ir pagalbą gelbstint mūsų mažuosius draugus ir žinoma tuo pačiu parodyti kaip gyvename, papasakoti savo kasdienines istorijas ir išgyvenimus.

Norintiems ateiti su dovanomis, bet abejojate ką galite atsinešti, spauskite ant nuorodos ir rasite visų mums reikalingų daiktų sąrašą http://tautmilesgloba.lt/parama-daiktais/ Tinkantis vaikams

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti