“Fashion bazaar Kalėdos“

„Fashion bazaar Kalėdos" - didžiausia ir populiariausia mados mugė Lietuvoje, šį kartą visai kitokia ir išskirtinė. Gražiausių metų švenčių belaukdami, spinduliuodami šilta energija ir puikiai nusiteikę, pirmą kartą susitinkame, ne bet kur - o VILNIAUS MIESTO ROTUŠĖJE.

Unikali vieta, visiškai kitoks ir „Fashion bazaar“. Čia domėsimes mada, klausysimes muzikos, ieškosime stilingų šventinių dovanų mūsų brangiausiems, ragausim karštą vyną, mėgausimės gardžia kava, skanausim šokolodą ir kitus gardėsius. Net išrankiausias mados gurmanas ras kuo pasipuošti ar nudžiuginti draugus, išrinkdamas jiems kitokią šventinę dovaną nei įprastai.

Šoks ne tik mūsų pilvai, bet ir siela, jausdama atgaivą šventiniame sukūryje. Visi drauge skanausime, ieškosime, ragausime - būsime kartu, čia ir dabar! Leisime laiką ir gyvensime Kalėdų dvasia. Tiek viduje tiek lauke, jausime artėjančias Kalėdas kartu su „Fashion Bazaar|“!

Taigi mergaitės ir berniukai ar buvot šiemet geri? Mes taip, todėl susitinkame ir kartu parašom Kalėdų seniui laišką! ;)

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti