Langas į kūrybą – sukurkite Kalėdų sveikinimą-paveikslą

Žiemos švenčių laukimo, jų artėjimo nuojauta visą gruodį sklandyte sklando ore. Šiuo metu vis dažniau pagalvojame apie prabėgusius metus, prisimename artimuosius, draugus, pažįstamus... Džiugios, smagios, laimingos akimirkos. Palinkėkime vieni kitiems laimės, sėkmės, pasidalykime gera emocija, nupieškime sveikinimą – paveikslą...

Meno erdvė siūlo labai paprastą, demokratišką gyvos kūrybos lopinėlį ‒ langą į kūrybą. Specialus piešimo stiklas (jį galima vadinti ir lenta) su jam pritaikytomis piešimo priemonėmis gali tapti teminiu-autoriniu langu į kūrybą. Jis atiduodamas dailininko, bet kokios srities menininko, šiaip kūrybingo žmogaus ar piešti norinčio vaiko saviraiškai. Dienai ar savaitei šis langas tampa Jūsų kūrybine erdve ‒ kurkite ir palikite savo kūrinį tarsi mini parodėlę, o gal norite paversti kūrybinį procesą savotišku performansu? Taigi, kiekvienas atvykęs į Meno erdvę – nesvarbu, profesionalus dailininkas ar bibliotekos lankytojas ‒ turi galimybę pro vadinamąjį langą pažvelgti į kūrybos pasaulį, „įkvėpti kūrybos oro“, kartu su bibliotekos lankytojais pasinerti į kūrybą, patirti autentišką kūrybinę viziją.

Meno erdvė, 5 a.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti