Diskusija „Verslas ir kultūra“

Mūsų visuomenėje vis dar gaji nuostata, kad kultūra tėra tik prašytoja, o verslas – tik davėjas. Galioja klišė, kad verslas ir kultūra yra mažai susiję ar netgi priešingi dalykai. Maža to, verslas kultūrą suvokia tik utilitariniu aspektu, kaip reiškinį, atliekantį verslo idėjų apipavidalinimo arba pramogines funkcijas. Ar tikrai verslo ir kultūros santykiai yra antagonistiniai? Ar verslo ir kultūros klasteriai Lietuvoje greičiau išimtis nei taisyklė? Koks tas santykis turi būti, kiek jis gali būti populiarus ir abipusiai naudingas? Drauge mėginkime išsiaiškinti atsakymus į šiuos ir kitus klausimus. Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kviečia į viešą diskusiją apie verslo ir kultūros santykius. Diskusijos vedėjai – verslo konsultantas Gintas Umbrasas, rašytojas, publicistas, politologas Arūnas Spraunius, dailėtyrininkas, dailės kritikas Kęstutis Šapoka. Į pokalbį kviesime įsitraukti ir renginio lankytojus. Laukiame visų, kam rūpi ir yra įdomi kultūros ir verslo partnerystė.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti