Giedriaus Karaliūno kūrybos vakaras „Iš širdies į širdį“

Kalėdos – nuoširdumo ir dovanų metas. Atvykite išpakuoti dovanos, kuri lauks jūsų Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje, muzikai skirtoje erdvėje. Ištempkite ausis, atverkite akis, širdį ir leiskite natomis tekėti grožiui, kurį jums paruošė šis laikas. Auditorijos laukia savas istorijas pasakosianti gyva muzika. Pianistas Giedrius Karaliūnas skambins pianinu, tačiau ne tiek klavišais, kiek klausytojų jausmais ir išgyvenimais – skleisdamas ramybę ir kilstelėdamas aukštyn.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Dub, R&B, indie, elektronika, pop
26 spalio, 21:30
CONTENPORARY FOLK koncertas
31 spalio, 21:30
Garsus Ukrainos simfoninis orkestras
20 lapkričio, 19:00
„BrainStorm“, šiandien siunčia prieššventinius linkėjimus ir skelbia apie savo koncertą.
20 spalio, 21:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti