Paroda „Lietuvos piliakalnių šviesa jaunųjų dailininkų akimis“

Balandžio mėnesį Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija draugiškai atvėrė duris 68 jauniesiems šalies dailininkams ir juos atlydėjusiems dailės mokytojams. Čia vyko 23-ioji Lietuvos mokinių dailės olimpiada „Piliakalniai: praeities retrospektyva, dabarties realijos, ateities vizijos“. Šį kartą jaunieji kūrėjai buvo kviečiami tautos išlikimo ženklus ir tapatumą stiprinančias vertybes įžvelgti Lietuvos piliakalniuose – turtinguose senosios istorijos, praeities pažinimo šaltiniuose.

Mokinių darbuose akivaizdžiai matomas visus juos vienijantis, skirtingai į žiūrovą prabylantis, vis kitokį skambesį įgaunantis motyvas – piliakalnis. Jaunieji dailininkai sukūrė išraiškingus grafinius, tapybinius pasakojimus apie mūsų šalies praeities sargus, stengdamiesi atskleisti ir pabrėžti jų išskirtinę vertę, išsakyti savo požiūrį.

Susimąstyti apie Lietuvos piliakalnių praeitį, dabartį, ateitį, pamatyti jų šviesą kūrybingų šalies mokinių akimis kviečiame Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamento erdvėse gruodžio mėnesį eksponuojamoje parodoje.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Piešinių paroda
2018 m. gegužės 15 d. - 2019 m. balandžio 26 d., 11:00
Grafikos paroda
2018 m. gegužės 15 d. - 2020 m. liepos 5 d., 11:00
Jaunosios kartos menininkės instaliacija
2018 m. liepos 24 d. - 2018 m. gruodžio 31 d., 09:00
Tapybos darbų paroda
4 - 21 spalio, 12:00
Galerija Subačiaus g. 6

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti