ŠVIESA, SKIRTA VISIEMS: ŽVAKIŲ LIEJIMO DIRBTUVĖS

Gruodžio 21 d. 16 val. kviečiame visus, didelius ir mažus, pasidžiaugti šviesos stebuklu ir dalyvauti bičių vaško žvakių liejimo dirbtuvėse ,,Šviesa, skirta visiems“, kuriose žvakės bus liejamos senoviniu būdu. Šis susitikimas – tai galimybė susipažinti su senaisiais amatais, praėjusių amžių tradicijomis, skubančiam žmogui nurimti ir, susėdus prie lėtai besisukančio rato, pasidalinti mintimis apie ugnį, šviesą, simbolius, iš kartos į kartą perduodamas tradicijas. Dirbtuves ves saviraiškos studijos VšĮ „AK'MENUKAI“ įkūrėja ir vadovė, Vilniaus kolegijos dėstytoja, filologė Dalia Ivanauskaitė Sabalė, o kiekvienas dalyvis namo išsineš jaukaus ir prasmingo vakaro prisiminimą – kvapnią bičių vaško žvakę.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti