Biarritz Surf Gang

Žanras
Dokumentika
Šalis
Prancūzija
Metai
2018
Vaidina
Dokumentika
Režisierius
Nathan Curren , Pierre Denoyel
Laikas
64 min
Amžiaus apribojimai
N13

Prancūzija, Biaricas, 1980-ieji. Tie, kurie ant banglentės, dar nelaikomi sportininkais, o greičiau keiksnojami kaip pusiau nelegaliais, visuomenei nenaudingais darbeliais užsiimanti ir laiką vakarėliams švaistanti ilgaplaukių gauja. Vieną dieną nutinka tai, kas nutiko su daugeliu ekstremalių sporto šakų. Subkultūra tampa kultūra, o keleto pamišėlių aistra bangoms – profesionaliu sportu. Vietinei Biarico bangų gaujai tai reiškia eros pabaigą: laukiniai ir tik jiems žinomi tobulų bangų paplūdimiai užgrobiami žiniasklaidos, žmonių minių ir turistų. Įtampa tarp dviejų pusių auga, bet nevaržomas laukinis laisvas gyvenimas tęsiasi: drugs, sex & rock’n’roll ir adrenalino troškimas skriejant gražiausiomis pasaulio bangomis.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti filmai dabar

Dokumentika, Lietuva, Italija, Belgija, Šveicarija, Airija, Šiaurės Airija, Latvija, Ispanija, 2017
Dokumentika, Lietuva, 2018
Komedija, istorinis, Prancūzija, Belgija, 2018
Drama. Lenkija 2017 m
Drama, biografinis, muzikinis, JAV, Didžioji Britanija, 2018

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką: