Napalmas

Tai istorija apie trumpą, bet jaudinantį susitikimą 1958 m. Šiaurės Korėjos sostinėje Pchenjane. Čia susitiko Prancūzijos delegatas ir korėjietė, Raudonojo Kryžiaus medicinos sesuo Kim Kun Sun. Ji ir režisierius Claude’as Lanzmannas kartu praleido vieną dieną. Po beveik šešiasdešimties metų, neturėdamas leidimo filmuoti, Lanzmannas vis tiek grįžta į Šiaurės Korėją. Kiekvienas jo „pavogtas“ kadras filme reprezentuoja baisų politinį režimą ir visišką gyventojų kontrolę.

Rež. Claude Lanzmann

Prancūzija, 2017, pranc., anglų k., angl., liet. subt., 1.40

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Psichologinė drama, Švedija
25 lapkričio, 19:00
Drama
19 lapkričio, 20:15
Drama
17 lapkričio, 16:30
Biografinė muzikinė drama, Italija, Belgija, 2017m
18 lapkričio, 16:30
Drama. Bulgarija, Vokietija, Prancūzija 2018 m
18 lapkričio, 13:50
Drama. Italija, Šveicarija, Prancūzija, Vokietija 2018 m
18 lapkričio, 18:40

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti