Švelni naktis + Tyli migla

Švelni naktis Xiao Cheng Er Yue

Rež. Qiu Yang Vaid. Li Shuxian, Sun Zhongwei, Ding Yaning (Kinija, Prancūzija, 2017, kinų k., angl., liet. subt., 15 min.) Filme rūpestinga mama ieško dingusios be žinios paauglės dukters. Miestą jau seniai apgaubė naktis, o moters desperatiški bandymai vis atsimuša į abejingumo sieną. Ją apima kaltės jausmas. (N-13)

Tyli migla Silent Mist

Rež. Miaoyan Zhang Vaid. Chulan Hu, Wang Gufu, Yang Xiaojiang, Zhao Zuojun (Kinija, Prancūzija, 2017, kinų k. angl., liet. subt., 1.41) Apgaubus nakties tamsai, vandens kanalų išraizgytame Pietryčių Kinijos kaime ramybė apgaulinga. Gatvės šešėliuose slapstosi prievartautojas, ieškodamas naujos aukos. Pirmiausia nukenčia moksleivė Li. Auka mažiausiai rūpi jaunai porai, kuri vilioja lankytojus į siauroje gatvėje atidarytą restoraną. Nuosavą verslą sunkiai puoselėjančią šeimą dažnai aplanko storas ir įtakingas turtuolis, persmelkdamas jų kasdienybę baime, šantažu ir reketu. 

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Psichologinė drama, Švedija
25 lapkričio, 19:00
Drama
19 lapkričio, 20:15
Drama
17 lapkričio, 16:30
Biografinė muzikinė drama, Italija, Belgija, 2017m
18 lapkričio, 16:30
Drama. Bulgarija, Vokietija, Prancūzija 2018 m
18 lapkričio, 13:50
Drama. Italija, Šveicarija, Prancūzija, Vokietija 2018 m
18 lapkričio, 18:40

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti