Lietuvių filmų premjeros

Šviesa

Rež. Gediminas Šiaulys (Lietuva, 2018, liet. k., 7 min.)

Lietuvių kalba, jos gramatika ir verbalinė išraiška – tai simbolis, filme kovojantis už išlikimą ir blaškomas istorinių peripetijų. Tai poetinis gimtojo žodžio kelias, apimantis laikotarpį nuo XIX a. pab. iki nepriklausomybės atkūrimo. (N-7)

Gyvatė

Rež. Titas Laucius

Vaid. Gelminė Glemžaitė, Valentin Novopolskij (Lietuva, 2017, liet. k., angl. subt., 18 min.)

Po 5 metų draugystės Eimantas ir Miglė nusprendžia apsigyventi kartu. Tačiau vieną dieną Eimantas klozete pastebi gyvatę. (V)

Nepalaidotas

Rež. Elvina Nevardauskaitė, David Heinemann

Vaid. Severija Janušauskaitė, Jonas Vaitkus, Rimantas Bagdzevičius, Vilma Raubaitė (Lietuva, Jungtinė Karalystė, 2018, liet. k., angl. subt., 25 min.)

Paslaptingai mirus benamiui tėvui, teatro vadovė Eglė pradeda girdėti balsus, kurie pranašauja apie grėsmingą tėvo sugrįžimą. Išsigandusi Eglė įkalba savo draugę aktorę jai padėti – atlikti Eglės įsivaizduojamą vaidmenį ir padėti jai pasinerti į ramybės neduodančius prisiminimus. (N-13)

Vytis Rež.

Jevgenij Tichonov (Lietuva, 2017, liet. k., angl. subt., 17 min.)

Vytis – jaunas vyras, jau dešimt metų priklausomas nuo narkotikų. Jam atsidūrus ant mirties slenksčio, seneliai vaikiną užrašo į reabilitaciją. Vytis stengiasi sudėti savo gyvenimo dėlionę. (N-13)

Pirtis

Rež. Laurynas Bareiša

Vaid. Paulius Markevičius, Karolina Kildaitė, Kamilė Maksvytytė, Mantas Šalkauskas (Lietuva, 2017, liet. k., angl. subt., 17 min.)

Grupė paauglių vakarėliui išsinuomoja pirtį. Visi linksminasi, šoka, dainuoja, geria, kalbasi. Po vakarėlio išsiskirsto. Savininkai, ryte atėję tvarkyti pirties, randa merginą, kuri ieško ištrūkusios iš kelnių sagos. (N-13)

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Psichologinė drama, Švedija
25 lapkričio, 19:00
Drama
19 lapkričio, 20:15
Drama
20 lapkričio, 18:30
Biografinė muzikinė drama, Italija, Belgija, 2017m
19 lapkričio, 18:30
Drama. Anglų, Flemish, Prancūzų 2018 m
20 lapkričio, 16:50
Drama, Estija, Lietuva, 2017 m
19 lapkričio, 19:10

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti