Vytis

Rež. Jevgenij Tichonov (Lietuva, 2017, liet. k., angl. subt., 17 min.)

Gyvatė

Rež. Titas Laucius Vaid. Gelminė Glemžaitė, Valentin Novopolskij (Lietuva, 2017, liet. k., angl. subt., 18 min.)

Aldebaranas

Rež. Indrė Juškutė Vaid. Valentin Novopolskij, Fausta Semionovaitė, Arūnas Vozbutas, Saulius Kizas (Lietuva, 2017, liet. k., angl. subt., 17 min.)

Filmas sukurtas pagal Mariaus Ivaškevičiaus romano „Istorija nuo debesies“ motyvus. Jaunas vaikinas Marius susitinka su skirtingais žmonėmis. Šių susitikimų tikslas – sandėris, kurį siūlo Marius, – pirkti romano veikėją. (N-13)

Mono No Aware

Rež. Emilija Juzeliūnaitė (Lietuva, 2017, be dialogų, 7 min.)

Trys popieriniai žmonės, viena diena. Kasdienybėje jie susiduria su aplinkos veiksniais, kurie vienaip ar kitaip skatina sustoti ir sąmoningai pabūti, susimąstyti apie aplinką, laiką ir savo pačių laikinumą. (V)

Diena man ne

Rež. Akvilė Žilionytė (Lietuva, 2017, romų, liet. k., angl. subt., 19 min.)

Naktį Kirtimuose, didžiausioje romų gyvenvietėje Lietuvoje, žmonės nemiega. Filme užfiksuota viena žiemos naktis Kirtimų tabore su seserimis Liuba ir Zita. (N-13)

Mano kaimyno pusbrolis

Rež. Kotryna Buruckaitė

Vaid. Lukas Karvelis, Dovydas Strimaitis, Augustina Pošiūnaitė, Nicolás Rosso Londoño (Nyderlandai, 2017, be dialogų, 9 min.)

Tu ir aš, mūsų kaimynai, gydytojai, mokytojai, kasininkai, padavėjai, valytojai ir bastūnai. Kuo mes panašūs ir kuo gi taip skiriamės? Kodėl vieni kitus sekam, o kartais visgi nepaisome? (N-18)