Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.

Asmenys iki 6 metų neįleidžiami.

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Love Song Project - muzikinis projektas, kuriame viskas apie pagrindinį gyvenimo vedlį - meilę. Kartu su skambančiomis dainomis keliausime įvairiais muzikiniais laikotarpiais, prisimindami savo pirmąsias meiles, pirmus šokius, pasimatymus, neapsieisime ir be lyrinių išsiskyrimų…

Lengvas vokalo skambesys, virtuoziški gitaros akordai bei užburiantys saksofono viražai nukels į svajokliškus apmąstymus. Programoje kūriniai nuo retro, bossa-novos iki šiuolaikiškų pop, soul hit'ų, kuriuos atlieka dainininkė Akmėja su akustinės sudėties grupe.

Akmėja - tai vokalistė, kurią išgirdęs balso nesupainiosi su jokiu kitu. Jos vokalo tembras aukštas ir skriejantis, užburiantis savo švelnumu bei magija. Akmėją daugelis atpažįsta iš Lietuvoje hit'u tapusios dainos "Tiktai tu", įrašytos kartu su Vaidu Baumila.

Atlikėja bendradarbiavo su Mario Basanov, koncertavo su "Pieno Lazeriais", grupe "Biplan", Donatu Montvydu, intensyviai kuria ir koncertuoja su Linu Adomaičiu, Erica Jennings. Jai teko dalyvauti daugelyje televizinių projektų, kurių metu dainavo pritariamąjį vokalą kone visoms Lietuvos estrados žvaigždėms.

Saksofonininkas Nojus Jurkus muzikos meno sėmėsi Lietuvoje bei Danijoje. Jis yra įvaldęs sopraninį, tenorinį, baritoninį saksofonus, taip pat groja kachonu. Nojaus improvizacijos pulsuoja laisvo džiazo pasažais, originalia frazuote, dinamika. Su įvairiais projektais atlikėjas yra koncertavęs Latvijoje, Estijoje, Rusijoje, Suomijoje, Švedijoje, Prancūzijoje ir Indijoje. Šiuo metu groja keliose grupėse, tarp jų alternatyvaus jazz bei Indie Rock kolektyve "InSearch".

Jūris Benaitis, pradėjo groti gitara įkvėptas grupės Led Zeppelin muzikos. Muzikantas studijavo tiek klasikinę, tiek džiazo gitarą. Gitaristas aktyviai koncertuoja su įvairiais džiazo bei pop muzikos ansambliais, užsiima kūryba. Ilgametė muzikanto patirtis ir platus muzikinis išsilavinimas suteikia jam puikias galimybes realizuoti idėjas daugelyje muzikos stilių bei žanrų įskaitant pop, jazz, klasikos ar orkestrinės muzikos.