Love song project

Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.

Asmenys iki 6 metų neįleidžiami.

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Love Song Project - muzikinis projektas, kuriame viskas apie pagrindinį gyvenimo vedlį - meilę. Kartu su skambančiomis dainomis keliausime įvairiais muzikiniais laikotarpiais, prisimindami savo pirmąsias meiles, pirmus šokius, pasimatymus, neapsieisime ir be lyrinių išsiskyrimų…

Lengvas vokalo skambesys, virtuoziški gitaros akordai bei užburiantys saksofono viražai nukels į svajokliškus apmąstymus. Programoje kūriniai nuo retro, bossa-novos iki šiuolaikiškų pop, soul hit'ų, kuriuos atlieka dainininkė Akmėja su akustinės sudėties grupe.

Akmėja - tai vokalistė, kurią išgirdęs balso nesupainiosi su jokiu kitu. Jos vokalo tembras aukštas ir skriejantis, užburiantis savo švelnumu bei magija. Akmėją daugelis atpažįsta iš Lietuvoje hit'u tapusios dainos "Tiktai tu", įrašytos kartu su Vaidu Baumila.

Atlikėja bendradarbiavo su Mario Basanov, koncertavo su "Pieno Lazeriais", grupe "Biplan", Donatu Montvydu, intensyviai kuria ir koncertuoja su Linu Adomaičiu, Erica Jennings. Jai teko dalyvauti daugelyje televizinių projektų, kurių metu dainavo pritariamąjį vokalą kone visoms Lietuvos estrados žvaigždėms.

Saksofonininkas Nojus Jurkus muzikos meno sėmėsi Lietuvoje bei Danijoje. Jis yra įvaldęs sopraninį, tenorinį, baritoninį saksofonus, taip pat groja kachonu. Nojaus improvizacijos pulsuoja laisvo džiazo pasažais, originalia frazuote, dinamika. Su įvairiais projektais atlikėjas yra koncertavęs Latvijoje, Estijoje, Rusijoje, Suomijoje, Švedijoje, Prancūzijoje ir Indijoje. Šiuo metu groja keliose grupėse, tarp jų alternatyvaus jazz bei Indie Rock kolektyve "InSearch".

Jūris Benaitis, pradėjo groti gitara įkvėptas grupės Led Zeppelin muzikos. Muzikantas studijavo tiek klasikinę, tiek džiazo gitarą. Gitaristas aktyviai koncertuoja su įvairiais džiazo bei pop muzikos ansambliais, užsiima kūryba. Ilgametė muzikanto patirtis ir platus muzikinis išsilavinimas suteikia jam puikias galimybes realizuoti idėjas daugelyje muzikos stilių bei žanrų įskaitant pop, jazz, klasikos ar orkestrinės muzikos.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Koncertas skirtas Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos 45 metų jubiliejui
24 lapkričio, 12:00
Gražiausi kūriniai iš legendinių miuziklų
31 gruodžio, 19:00
Depeche Mode“, „Metallica“, „Queen“, „Nirvana“, Bon Jovi, Stingo bei kitų grupių ir atlikėjų dainos.
26 gruodžio, 19:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti