Tau, mama!

Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.

Asmenys iki 6 metų neįleidžiami.

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE. Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Pasiklausykite gražiausių dainų, žinomų arijų ir duetų iš operečių, skirtų mamoms, kuriuos atliks jaunosios mūsų operos žvaigždės, nuostabių balsų savininkai - Julija Karaliūnaitė (sopranas) ir Edgaras Davidovičius (tenoras). Jiems talkins pianistė Birutė Asevičiūtė su dukra Saule, kuri grieš smuiku. Skambės B. Dvariono, A. Bražinsko, J. Tallat-Kelpšos, G. Kuprevičiaus, A. Raudonikio, I. Kalmano, F. Leharo ir kitų kompozitorių kūriniai. Nuotaikingame koncerte atlikėjai žada išskirtines staigmenas, skirtas specialiai mamoms, močiutėms.

JULIJA KARALIŪNAITĖ – aktyviai koncertuoja Lietuvos ir užsienio scenose, yra kviečiama dainuoti Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro spektakliuose. 2010-aisiais dalyvavo TV konkurse "Triumfo arka". Yra tarptautinių konkursų tiek Lietuvoje, tiek užsienyje laureatė. Solistės biografijoje unikalu tai, kad ji taip pat yra matematikos mokslų daktarė.

EDGARAS DAVIDOVIČIUS –kylanti lietuviško operinio dainavimo mokyklos žvaigždė, jau sukūrė keletą vaidmenų Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. 2015 metais solistas buvo apdovanotas garsaus Vokietijoje vykstančio operos festivalio „Oper Oder Spree“ stipendija, 2016-aisiais – to paties festivalio Grand Prix. Jis kviečiamas koncertuoti su Lietuvos nacionaliniu ir Lietuvos valstybiniu simfoniniais orkestrais, pasirodo žymiausiose Lietuvos scenose.

SAULĖ ASEVIČIŪTĖ – jaunoji Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos smuikininkė, mokosi pas mokytoją B. Šmidtienę. Ji yra respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatė, yra koncertavusi Lietuvos Nacionalinėje Filharmonijoje, Vilniaus Kongresų rūmuose, Chodkevičių rūmuose, Užutrakio dvare, Vilniaus Rotušėje su orkestru, diriguojant žymiajai M. Gražinytei-Tylai.

BIRUTĖ ASEVIČIŪTĖ – ne vieno tarptautinio konkurso laureatė, dalyvavo įvairiuose festivaliuose Lietuvoje ir užsienyje. Stažavosi Štutgarte (Vokietija), lankė žymių pedagogų organizuotus meistriškumo kursus. Ji yra akompanavusi V. Noreikai, J. Vaškevičiūtei, R. Urbiečiui, M. Vitulskiui ir kitiems solistams.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

„BrainStorm“, šiandien siunčia prieššventinius linkėjimus ir skelbia apie savo koncertą.
20 spalio, 21:00
Vienas iš trijų geriausių tenorų pasaulyje Joseph Calleja gruodžio mėn. koncertuos Lietuvoje.
19 gruodžio, 19:00
Koncertinis turas
27 gruodžio, 20:00
Muzikos festivalis
16 lapkričio, 22:00

Review

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Skelbimai
2018-08-30