LA FIESTA LATINA

Renginio trukmė: 2 val., 1 Pertrauka.

Su Victor Mendoza (vibrafonas / Meksika), Liutauras Janušaitis (saksofonas / Lietuva), Federico Manzanares (vokalas / Argentina), Kauno bigbendas (Lietuva) Šėlstančių Lotynų Amerikos ritmų muzikos vakaras su įspūdingais muzikantais, džiazo muzikos metrais. Karštas muzikinis kokteilis bus plakamas iš jausmingų melodijų ir ritmų bei pinamas su margais Lotynų muzikos stiliais, jazz, rock, swing ir dar įvairesniais pagardais. Specialią programą su Kauno bigbendu parengė vibrafonininkas Victor Mendoza, kurio grojimas lyginamas su legendiniu Lionel‘iu Hamton‘u. Victor‘as Mendoza yra vienas iškiliausių, tarptautinį pripažinimą pelniusių artistų Lotynų Amerikos džiazo ir perkusijos pasaulyje. Minėtini išskirtiniai jo projektai su Paquito D’Riveros vadovaujamu orkestru (World Festival Orchestra), Prahos Milan Svoboda orkestru, koncertai Londono karalienės Elizabeth, Tel Avivo salėse. Spalvingas orkestrines kompozicijas paįvairins Federico Manzanares (Argentina) – salsos ambasadorius Lietuvoje. Betarpiškai bendraujantis su publika, šmaikštaujantis, Federico užkrečia pozityvia ir gera nuotaika, nepriklausomai nuo amžiaus ar socialinio kodo. Į šią muzikos šventę įsilies ir lietuviškos pajėgos, savo muzikavimo istorijoje turinčios susidūrimų su pasaulinio lygio muzikantais – saksofonininkas Liutauras Jaunušaitis ir džiazo mokyklos simbolis, virtuozinės technikos meistrai – Kauno bigbendas.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Koncertas skirtas Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos 45 metų jubiliejui
24 lapkričio, 12:00
Gražiausi kūriniai iš legendinių miuziklų
31 gruodžio, 19:00
Depeche Mode“, „Metallica“, „Queen“, „Nirvana“, Bon Jovi, Stingo bei kitų grupių ir atlikėjų dainos.
26 gruodžio, 19:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti