Kilpos: DVS1, Debonair, Seba

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Renginio trukmė: 7 val.

„Kilpos“ – kiek mažesnis nei Labirintas 2018, bet kur kas didesnis nei įprastas, jūsų savaitgalio vakarėlis. Tuo pačiu – ir didžiausias mūsų pavasario renginys. Dideliems renginiams reikia ir didelių vardų – todėl pradedame nuo iš užjūrio atvykstančio techno genijaus, seno gero „Berghaino“ rezidento, Klockworks atstovo ir daugiau nei 30 000 plokštelių savininko DVS1. Tęsiame su žavingąja (ne patys sugalvojome, tą sako jos slapyvardis) DEBONAIR, viena iš esminių NTS Radio didžėjų, kuriai liaupsių ir dėmesio negaili „The Guardian“, „Mixmag“, „DJ Mag“ ir kiti autoritetingesni leidiniai. Užsienio svečių sąrašą baigiame su dramenbeiso frontą Švedijoje palaikančiu Seba, kuris tuo pačiu yra ir didžiausias šio žanro eksportuotojas iš Skandinavijos šalių. Na, ir vienas iš atmosferinio skambesio pionierių. Kaip sakėme – ne įprastas jūsų savaitgalio renginys.

Kiti renginiai dabar

„BrainStorm“, šiandien siunčia prieššventinius linkėjimus ir skelbia apie savo koncertą.
20 spalio, 21:00
„KAUNAS JAZZ“ PROGRAMOS POKYČIAI: STANLEY CLARKE'O KONCERTAS NUKELIAMAS Į RUDENĮ, ATVYKSTA RAULIS MIDONAS
30 lapkričio, 19:00
Vienas garsas – tai dar ne muzika. Jo meistriškos kompozicijos ir improvizacijos kuria melodingą muziką, kuri tarsi skverbiasi į sielą.
2 gruodžio, 18:00
Vienas iš trijų geriausių tenorų pasaulyje Joseph Calleja gruodžio mėn. koncertuos Lietuvoje.
19 gruodžio, 19:00
Didysis Šventinis Maskvos Danilos Vienuolyno patriarchalinis vyrų choras vėl koncertuos Vilniuje!
Midsummer Vilnius18
25 liepos, 20:30

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti