Kilpos: DVS1, Debonair, Seba

Renginio trukmė: 7 val.

„Kilpos“ – kiek mažesnis nei Labirintas 2018, bet kur kas didesnis nei įprastas, jūsų savaitgalio vakarėlis. Tuo pačiu – ir didžiausias mūsų pavasario renginys. Dideliems renginiams reikia ir didelių vardų – todėl pradedame nuo iš užjūrio atvykstančio techno genijaus, seno gero „Berghaino“ rezidento, Klockworks atstovo ir daugiau nei 30 000 plokštelių savininko DVS1. Tęsiame su žavingąja (ne patys sugalvojome, tą sako jos slapyvardis) DEBONAIR, viena iš esminių NTS Radio didžėjų, kuriai liaupsių ir dėmesio negaili „The Guardian“, „Mixmag“, „DJ Mag“ ir kiti autoritetingesni leidiniai. Užsienio svečių sąrašą baigiame su dramenbeiso frontą Švedijoje palaikančiu Seba, kuris tuo pačiu yra ir didžiausias šio žanro eksportuotojas iš Skandinavijos šalių. Na, ir vienas iš atmosferinio skambesio pionierių. Kaip sakėme – ne įprastas jūsų savaitgalio renginys.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Koncertas skirtas Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos 45 metų jubiliejui
24 lapkričio, 12:00
Gražiausi kūriniai iš legendinių miuziklų
31 gruodžio, 19:00
Depeche Mode“, „Metallica“, „Queen“, „Nirvana“, Bon Jovi, Stingo bei kitų grupių ir atlikėjų dainos.
26 gruodžio, 19:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti