„Visos jos tokios“

V.A.Mocarto „Visos Jos Tokios” - aistringas, pilnas vulkaniško dramatizmo ir subtilaus humoro, emocinės gelmės ir gyvenimo išminties muzikos šedevras. Puikiai sukonstruotame siužete dvi įsimylėjėlių poros išmoksta svarbią gyvenime pamoką – kad iliuzinė idealistinė meilė dažnai skiriasi nuo tikro gyvenimo. Šio kompozitoriaus mylimiausia tema yra aistra, bet jis nesmerkia – jam tiesiog idomu parodyt kaip ta aistra gali per labai trumpą laiką sulaužyti idealius žmonių gyvenimus.

Visi mes esame suvyliojami, nesvarbu kokius nepasiekiamai aukštus moralinius standartus mes įsivaizduojame turintys. Ir tai yra atleistina, tai mums visiems gali nutikti. Mes visi norime svajoti, netgi jeigu sau ir neleidžiame kartais atsidurti rizikingose situacijose, kurios yra perpildytos aistra, poezija ir dideliu sensualiniu patrauklumu. XIXa. ir XXa. pradžioje ši opera buvo daug kur draudžiama...

Kūrinio veiksmas bus perkeltas į šių dienų Kaprio salą Italijoje, kur XXI a. vyksta lygiai tokia pati emocinga drama, kaip Mocarto laikais. Neapolis ir visai šalia esanti Kaprio sala visais laikais garsėjo išskirtine prabanga, laisvomis idėjomis ir gaivališka energija, lyg simboliškai įkvėpta šalia esančio Vezuvijaus vulkano. Nuostabūs balsai, kinematografiška režisūra ir įspūdingi Juozo Statkevičiaus kostiumai!

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

„BrainStorm“, šiandien siunčia prieššventinius linkėjimus ir skelbia apie savo koncertą.
20 spalio, 21:00
Vienas iš trijų geriausių tenorų pasaulyje Joseph Calleja gruodžio mėn. koncertuos Lietuvoje.
19 gruodžio, 19:00
Koncertinis turas
27 gruodžio, 20:00
Muzikos festivalis
16 lapkričio, 22:00

Review

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Skelbimai
2018-08-30